Komentáře

1 sP0C3K sP0C3K | 1. ledna 2013 v 22:15 | Reagovat

Myslel jsem si, že se to stává jenom mě a že jsem nějak psychicky labilní. S termínem "hypnagogické halucinace" se setkávám poprvé.
Když spím u matky v bytě, tak se mi nic takového nestává, ale když chodím po diskotéce spát k tátovi (protože ten je na tohle trošku pozvolnější) tak občas slyším zvuky praskání pér z gauče, plovoucí podlahy, dřevěných schodů a zvuk podobný tomu, když se otevírá skříň. I když mám oči otevřené a koukám na tu skříň, tak to slyším. Jednou se mi dokonce i stalo, že na mě někdo z otevřených dveří mával. Když jsme vyklízeli půdu kvůli zateplování, našel jsem v šuplíku černobílou fotografii a na té fotografii byl člověk podobný tomu, co jsem viděl tu noc. Když jsem fotografii ukázal tátovi, tak mi řekl, že je to původní majitel domu. Nikomu jsem neřekl, že ten člověk mě v noci strašil, nebo mě na něco upozorňoval. Když jsem pátral po tom člověku, tak jsem na facebooku našel jeho dceru. Od té jsem se dozvěděl, že dům jim zabavili exekutoři. Rok po zabavení domu její tatínek umřel na otravu alkoholem.

2 Jennifer:) Jennifer:) | 8. ledna 2013 v 17:06 | Reagovat

Jo..tak to znám..já mám teď poslední dobou pocit, že na mě někdo kouká...a nebo i slyšim něco a pak nemůžu usnout...úplně divný to je-.-

3 Šárka Šárka | 28. července 2013 v 21:29 | Reagovat

Spánková paralýza a děje se při spánku. Usneš a probudí se ti mozek dřív než tělo, proto se člověk nemůže hýbat - 90% příběhů tady má s paralýzou spojitost. Žádní duchové, jen hodně stresu, kafe a nepravidelnej režim, nic to není.

4 Ambinka Ambinka | E-mail | 6. prosince 2013 v 17:16 | Reagovat

Ahoj,  před 6 ti dny mi zemřel strýc (bratr babičky)- byla to sobota ráno .. V sobotu večer jsem měla zapnutý pouze PC a máma která spí v jiném pokoji jako já si vypnula televizi i počítač a chtěla spát ..  Z ničeho nic se jakoby ze stěny ozval hlas ale né normální .. Něco jako mírně robotický hlas to něco říká do duté roury a byl poněkud hlasitý..  Pak přiběhla mama jestli jsem to slyšela tak sem jí řekla že jo .. a bavili jsme se o tom že to byl asi ten strýc .. no a pak si šla lehout znovu a stalo se to znovu ... poprvé to znělo jako slova po druhé už jen slabý zvuk, jako by to něco nadpřirozeného již ztrácelo sílu mluvit... tak zamnou přišla mama znovu a řekla mi, že je ráda , že jsem to slyšela taky protože by jí zase nikdo nevěřil ... Jí se tyto věci stávají totiž pořád .. Chtěl se snad rozloučit ? říct nám že má někde něco nevyřešeného, schovaného a nebo nás před něčím varovat ? .. 8-O

5 Sam Sam | 2. prosince 2014 v 15:36 | Reagovat

Patří mezi to i že se vás něco dotkne a když se otočíte tak tam nic není ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.