Výzva !!!

9. prosince 2012 v 22:01 | Kie*
Zdravím všechny fanoušky. Když jsem tak přemýšlela, co nového pro vás vymyslet, napadlo mě pár nápadů, ale nedokázala jsem si představit, že by to mohlo vyjít. Začala jsem sledovat právě probíhající soutěž, a když jsem si prohlížela vaše stylové fotografie, něco mě napadlo. Chtěla bych zjistit, zda se to ujme, ale zároveň nechci prozradit co to bude.

Samozřejmě, že celé to bude záležet na vás. Pokud se najdou dobrovolníci (a pevně věřím, že se najdou), nechť pošlou e-mail se svým nejvíce záhadným příběhem na tuto adresu (katkaklem@seznam.cz). Byla bych ráda, kdyby to bylo psáno spisovně a nějak porozumitelně. Záleží na vás, jak to bude dlouhé, ale nechci, aby jste to rozebírali příliš do hloubky. (Zkrátka - podívejte se na facebook stránky, přečtete si nějaké příběhy a +- ve stejné délce textu to napište). Také můžete posílat fotografie s tajemnými místy a napsat k tomu krátké info.

!!!NEJDE O ŽÁDNOU SOUTĚŽ!!!

V e-mailu by se mělo vyskytovat:
1) Jméno, příjmení (Pokud si nebudete přát zveřejnění jména, stačí přezdívka)
2) Příběh (+ popřípadě fotka)
3) Váš osobní názor na to, co se stalo

S tím, že to zašlete na e-mail souhlasíte, že s výtvorem si budu moci dělat co chci. (Nemusíte se bát, nebudu to nějak přepisovat - maximálně chyby, nebudu to nikomu jiným posílat) Vše se bude točit okolo těchto stránek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama