Prosinec 2012

Mám pokoj, ve kterém zemřel můj tatínek..

4. prosince 2012 v 18:40 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Před 12ti lety v mém pokoji zemřel můj tatínek. Mě byly necelé 3 roky, takže si ho vůbec nepamatuji, jen z fotek a vyprávění. Jak šel čas, tak jsem vyrostl a potřeboval jsem svůj vlastní pokoj. Maminka řekla, že budu mít pokoj právě v místnosti, kde zemřel můj táta. Tenkrát jsem to nějak nevnímal, protože jsem byl šťastný, že budu mít konečně soukromí, ale začaly se dít podivné věci. Například se stalo to, že budík, který byl zapnutý na ranní buzení, z ničeho nic začal zvonit večer, ovšem věc která mě na tom nejvíce zarazila byla, že čas buzení byl nastaven na 21:10, což je datum mého narození. Od té doby si myslím, že tatínek je tady pořád se mnou a nějakým způsobem mě chrání. Cítím jeho přítomnost. Je vůbec něco takového možné?"


Ta postavička se prostě propadla do země..

4. prosince 2012 v 18:27 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Tento příběh není nijak strašidelný, ale to hlavní je, že v něm není ani skulinka pro pochyby. Sám bych rád našel vysvětlení, ale za boha žádné neexistuje. Kdysi jsme se sestrou hráli takovou hru, kdy jsme něco schovali a druhý to hledal - klasika, já jsem schovával asi 5ti cm postavičku, takový černý ninja z gumy. Dal jsem ho do obývací stěny, do takové té části, která tvoří roh, jen několik polic a žádné skříně, dal jsem ho do jedné a čekal. Sledoval jsem sestru a ani se tomu místu nepřiblížila. Inu... jak jsem jí šel ukázat, kde je, už tam nebyl. Nebyl ukrytý ve tmě, nikde nespadl - bylo to nemožné, slehla se po něm zem. Stalo se to v rozmezí asi 3 minut, takže žádné "zapomněl jsem." A i kdyby se nějak našel, věděli bychom to, stěhovali jsme pak celý obývák… ta jedna postavička prostě navždy zmizla. Bylo jich víc v té sérii, ale ten jeden se nikdy nenašel. Jsem ten typ člověka, co strašidelné zvuky vysvětluje slovy "Myši! Vítr! Pouhé vrzání" a duchy slovy "mlha, strom, halucinace, výmysl" a proto bych to tu nedával, pokud by se jednalo o něco, co jde nějak vysvětlit. Odpřísáhl bych, že se to stalo. Takovou hloupost bych si nevymyslel, jelikož to zní až moc trapně a obyčejně. Sám bych si z toho dělal srandu číst to..."


Co je ten podivný znak zač?

4. prosince 2012 v 18:25 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Vše začalo na táboře. Když jsem tam přijela, všude jsem viděla takový divný znak. Říká se, že je to znak toho ducha.. který je prý spojen se Satanem. Ten znak, nebo písmeno, nebo co to vlastně bylo, byl v hebrejštině. Po celou dobu se na táboře nic nedělo.. ale když jsem přijela domů, tak jsem šla ven s mou kamarádkou a ona mi chtěla něco nutného říct. No, říct.. spíš ukázat. Ukázala mi něco, co se jí objevilo na noze přes noc. Byl to ten znak! A u něj byl obrácený kříž. Teď jsme s tou kamarádkou narazily na automatické psaní, tak jsme to vyzkoušeli. Držím tužku.. malinko se mi klepe ruka.. bez přemýšlení píšu.. na papíře se objevil ten prokletý znak... Pak to vyzkoušela kamarádka.. té se na papíře objevilo jméno Amanda.. Se strachem čekáme, co se bude dít dále."


Záhada kolem mého notebooku

4. prosince 2012 v 18:24 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Dobrý den, mám problém, který si nedokážu sama vysvětlit. Dnes jsem zapnula notebook, který už je takový napůl rozbitý, nefungují nějaký písmenka a tak. Měsíc byl uklizený ve skříni v obalu vypnutý a vybitý! Dnes jsem ho zapnula a prohledávala historii a byly tam záznamy ze včera, předvčera a z dnu, kdy notebook stoprocentně použit nebyl. Datum mám správný. Nedokážu si to vysvětlit, nevíte co by to mohlo byt?"


Strašně jsme ječely, já se skoro rozbrečela...

4. prosince 2012 v 18:21 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Nedávno mi umřela babička. Dost jsem truchlila, nechodila jsem skoro týden do školy a jediné, co mě těšilo, byl babiččin pes Artík. Jenže asi týden po babiččině smrti taky umřel, asi na stesk, nebo na stáří, vždyť mu bylo už 11 let, a já zůstala sama. Moje malá sestra mě akorát otravovala a rodiče byli věčně v práci. Minulý víkend odjeli i s Kačkou (sestrou) na chatu. Já jet nechtěla. Už mi bylo docela líp a navíc jsem byla domluvená s kámoškou, že ke mně půjde přespat. Když dorazila, koupily jsme si pizzu, koukaly na filmy dlouho do noci. Asi kolem 11 jsme si pustili Kruh. Měly jsme z toho srandu, protože jsme to viděly už asi po 150 a vůbec jsme se nebály. Ale to se změnilo, když v Kruhu dohrála ta strašidelná videokazeta.. Přesně po jejím dohrání se televize vypnula a zazvonil telefon. Strašně jsme ječely, já se skoro rozbrečela. Sebrali jsme odvahu a telefon zvedly. Šel slyšet jen šramot a nějaký ženský hlas. Po chvilce jsem to poznala... byl to hlas mé babičky.."


Neznámý "muž" na naší zahradě..

4. prosince 2012 v 18:16 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Chcela by som vám porozprávať jeden príbeh. Bolo to pred dvoma rokmi, ale cítim sa , ako by to bolo včera... V noci som nemohla spať, tak som išla na počítač si pozrieť Facebook. Bolo už asi tak jedna hodina ráno a facebook ma prestal baviť. Vypla som počítač keď zrazu som počula krásnu pieseň. Najprv som nevedela odkiaľ to bolo, lebo na počítači nič nehralo a všetko v dome bolo vypnuté. Vychádzalo to z venko. Bála som sa tam ísť pozrieť z okna. Tá pieseň bola sladká a krásna, ale zároveň bola ostrá a strašidelná. Tak som sa tam išla pozrieť. No keď som pozerala na našu záhradu, skoro mi sánka odpadla. Bol tam muž. Bol krásny, štíhly a bola z neho cítiť hrôza. V rukách držal husle a hral pieseň. Nechcela som tomu veriť, tak som rýchlo utekala do postele si ľahnúť a aby som zaspala, tak som si pustila mobil a zapojila sluchátka. Ráno som to povedala mame a sestre ale nikto mi neveril. Tak s plačom som šla k babičke a všetko som jej to povedala. Porozprávala mi príbeh, že kdysi v našom dome býval pár. Muž bol huslista a jeho manželka neskôr zomrela tak on sa v našom dome oběsil. Ani mama neverila tomu príbehu ale keď som sa nad tým zamyslela tak som to už potom chápala. Zdalo sa mi, že tú smutnú pieseň hral pre svoju manželku. Nikdy na to nezabudnem.."


Jsou moji rodiče nějak propojeni?

4. prosince 2012 v 18:07 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Stalo se to v létě roku 2008, byly první prázdninové dny.. můj táta už delší dobu s mámou nežil, ale často k nám jezdil.. Táta byl nemocnej, měl rakovinu.. prostě čím dál víc poslední dobou byl unavenej, byl bez energie, jako kdyby byl bez duše.. Prostě ten jeden den na začátku prázdnin k nám táta dojel a dal si oběd.. táta s mámou byli mezi sebou v pohodě, jen už spolu nežili.. Táta po obědě si najednou šel lehnout na gauč, a usnul (bylo to u něj normální, protože byl často unavenej taky z práce) ... V ten den mu bylo nějak špatně, nějak se necítil.. Jak se probudil, tak už jel zpátky do Olomouce (my jsme bydleli v Kroměříži, takže to je trochu větší vzdálenost).. Jak odjel, stavila se k nám teta na kafe.. Já hrál hry na PS2, a mamka s tetou byly na balkóně.. Mámu najednou chytl nějakej záchvat u srdce, měla nepřetržité píchání u srdce několik minut.. potom to přestalo.. No, asi za půl hodiny mámě zavolali, že se můj táta vyboural.. (mámino číslo našli v tátovým telefonu) ... Řekli jí, že se srazil s cizím autem.. Řekli jí ještě, že se to stalo asi před půl hodinou (to máma zrovna měla ty záchvaty u srdce). Je to náhoda, nebo byly oba nějak propojený, že když se táta vyboural, tak máma měla ty záchvaty? Dost zvláštní.."


Mám snad halucinace?

4. prosince 2012 v 18:02 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"V poslední době se mi dějí docela podivné věci. V noci si otevřu ventilačku a slyším podivné zvuky. Za poslední 2 týdny mi připadá, jako kdyby se do toho okna někdo díval, protože vždycky vidím nějaký obrys. Vypadá to jako Slenderman, ale s jistotou vím, že to on určitě není. Včera jsem v klidu sledoval video, kouknu do okna a vidím, jak mě sledují dvě hlavy. Okamžitě, jak jsem se podíval do okna, tak ty hlavy ucukly a schovali se. Když jsem se díval z okna, tak nikde nikdo nebyl. Je to halucinace nebo nějaký podivný jev?"


Energetický upír

4. prosince 2012 v 17:59 | Kuba
Už se vám někdy stalo, že jste byli po setkání s nějakým člověkem, jakoby "vycucaní", vyčerpaní? Pokud ano, tak jste nejspíš měli tu čest s energetickým, neboli citovým upírem. Tím může být prakticky kdokoliv. Takoví lidé jsou na první pohled okouzlující a snadno si získávají přízeň okolí. Jakmile se na někoho zaměří a naváží s ním užší kontakt, může být zle. Proto je třeba všímat si svých pocitů. Jedině tak upíra poznáme. V přítomnosti těchto lidí se prý cítíme podivně - tlak v oblasti žaludku či srdce, mrazení po celém těle, špatně se nám dýchá, ospalost, malátnost. Upír si bere naši životní energii a jeho dlouhodobé působení může vyvolat i vážné zdravotní problémy. Někteří mohou být pouze dočasní - např. kamarád, který potřebuje energetickou podporu - ti jsou nejméně nebezpeční. A jsou i energeticští upíři, kteří o své schopnosti nevědí. Nejnebezpečnější jsou vampýři úmyslní, kteří bioenergii vysávají záměrně a pozor - jde to i na dálku!

Je možné se bránit? Ano.

Představujte si, že kolem svého těla děláte velkou bublinu vytvořenou jen z pozitivních myšlenek. Tento obal slouží jako štít, který odráží negativní energii. Také pozor na oční kontakt či emoce. Pokud máte podezření, že se bavíte s energetickým upírem, tyto dvě věci vynechte. Buďte opatrní, mohou být všude....

imagebam.com

Jsem v šoku, aneb návštěvnost za minulý týden

3. prosince 2012 v 20:09 | Kuba
Nikdy jsem si nemyslel, že když jsem zakládal tyto stránky, že budou tak populární a oblíbené. Každý den tu přibývá spoustu komentářů a návštěvnost je čím dal tím větší. Chtěl bych vám moc poděkovat, je čas Vánoc a tohle je docela hezký dárek k Vánocům. Vím, že na návštěvnosti až tolik nezáleží, hlavní je kvalita, ale stejně mám z toho radost.

Na Facebooku trháme také rekordy, už nás je přes 11 tisíc!
- https://www.facebook.com/paranormalCZ

Pondeli: 403
Utery: 2629
Streda: 1644
Ctvrtek: 2478
Patek: 1390
Sobota: 2016
Nedele: 2869

Celkem: 13429


Soutěže o hodnotné ceny jen pro naše věrné fanoušky!

2. prosince 2012 v 21:09 | Kuba

Čas Vánoc je tu! A my si pro vás v tomto měsíci připravíme hned několik soutěží o hodnotné ceny.

První soutěž, která bude probíhat do Štědrého dne, je malinko neobvyklá. Jedná se o soutěž, kde jsou jako výhra dvě kola. Ano, dvě kola. A když vyhrajeme, tak jedno kolo bude věnováno našemu věrnému fanouškovi - třeba to budeš zrovna TY! Stačí jen hlasovat v tomto odkazu a kliknout na tlačítko HLASOVAT, které je trošku níže. Pak jen napiš sem do komentáře, nebo na Facebook do zpráv HOTOVO:

+ opiš slova vedle tlačítka hlasovat

http://www.sportisimo.cz/vanoce/dopis-jeziskovi/?dopis=1147Pak vás čeká více soutěži, ve které budete hrát o krásné záhadné slitiny, které budou zdobit váš krk. Musím počkat, než se vyrobí, cca 14 dní, takže do Vánoc určitě někteří z vás vyhrají. K dispozici budu mít mnoho těchto přívěšků, takže šanci má opravdu každý. O této soutěži ještě napíšu, až přívěšky dorazí.


Podivné náhody mezi smrtí Lincolna a Kennedyho

2. prosince 2012 v 18:58 | Hans

Mnozí z vás jistě ví o tom, že mezi smrtí amerických prezidentů Abrahama Lincolna (1809-1865) a Johna Fitegeralda Kennedyho (1917-1963) existuje spousta neobvyklých shod. Zde jsou některé z nich:

Tajemný kostel Slavkovského lesa

2. prosince 2012 v 13:05 | Od fanouška: Ríša Vašíček
V současné době se jedná o jedno z nejpopulárnějších míst v Slavkovském lese. Kostel svatého Mikuláše leží pod horou Krudum a patří mezi nejzáhadnější místa v oblasti. Ke kostelu se váže několik legend a mýtů. Okolí kostela se hemžilo a údajně hemží skřítky, vílami a poklady. Odpradávna se tu lidé snažili najít zlato, či jiné cenosti. Ale až teprve dnes se plno záhad ukázalo v pravém světle. I když dnes víme, kde kostel stojí, jěstě před pár lety bylo umístění kostela neznámé. Při archelogických vykopávkách byly nalezeny dvě kostry lidských těl, přímo v útrobách kostela. Údajně se tu mají setkávat duchové horníků, kteří byli zavaleni v dolech, když rušili spánek skřítků. Říká se, že je občas z kostela na sv. Mikuláši vidět světlo a slyšet smích. Pod kostelem se má skrývat i vinný sklep se vzácným vínem. Umístění sklípku však není známo. Kostel je dnes z části zrekonstruován a stává se místem turistů, avšak večery patří duchům horníků, kteří nedbali varování.


Banshee - Víla smrti z Irska

2. prosince 2012 v 12:55 | Od fanouška: Ríša Vašíček
Je to irská a skotská záhadná postava, která se projevuje táhlým zoufalým kvílením a pláčem, jimž oznamuje smrt některého člena rodiny. Podle pověstí má každá důležitá rodina v Irsku svou vlastní Banshee. Banshee se však může zjevovat i chudým lidém. U hodně důležitých osob se může zjevit i několik Banshee na jednou.

Popis Banshee:

Banshee je duše mrtvé víly, nebo zavražděné nevinné dívky. Zjevuje se v několika podobách. Zpravidla je však viděná jako mladá krásná dívka s očima bez očních panenek, dlouhými, obvykle bílými vlasy a oděná do bílé, či světle šedé kápě a stejnou barvu má i její pleť. Této podobě je známá jako Bean-chaointe (kvílící žena). Někdy se však zjevuje jako dívka u potoka, která pere zakrvácené prádlo toho, kdo má umřít. Tato podoba je známá zase jako Bean-nighe (pradlena).

Místo určení:

Banshee můžeme vidět v bažinách a močálech u sídla umírajícího člověka. Banshee pak vidí umírající osoba, či její příbuzní... přitom slyší její charaktetické kvílení, ktéré oznamuje smrt. Banshee pak po smrti můžeme vidět, jak bloudí po panství s přízraky obyvatel. Dnešní době jí udajně vidělo i několik turtistů při nočních průzkumech starých hradech.

Takže až někdy pojedete do Irska a na hradě, či panství uslyšíte záhadné kvílení, tak teď už víte, že si pro vás nebo někoho z vaší rodiny navštíví brzo Banshee.


Nostradamus už v roku 1503 spojil Gangnam style s koncem světa

1. prosince 2012 v 9:49 | Kie*
"Příbližně 22 dní před údajnou apokalypsou, oběhla internetem mimořádně zajímavá Nostradamova předpověď. Jakkoli studovaná byla v minulosti, smysl nám dává až nyní. Spojuje totiž konec světa s už notoricky známým hitem - Gangnam style od rappera PSY!" ČÍST VÍCE

"From the calm morning the end will come When of the dancing horse the number of circles will be nine"