Od té doby mám strach z tmy..

18. listopadu 2012 v 11:51 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Bylo to asi před pěti lety, kdy jsem spolu s dvěma kamarádkami byla na vesnici venku. Už byla tma a my se jen tak poflakovaly a povídaly si. Stály jsme před jednou, hodně starou a docela strašidelnou budovou, ve které nikdo nebydlí a má rozmlácená okna a oprýskanou omítku. Vždycky mi z toho domu naskakovala husí kůže. Stály jsme tam a koukaly jsme do jednoho okna, snad jako zkouška odvahy, jak dlouho se vydržíme dívat. Ten dům nás všechny opravdu děsil, ale snažily jsme přesvědčit samy sebe, že tam přece nic nemůže být a že to je jenom starý dům. A jak jsme se tak dívaly do toho okna, vynořila se ze tmy postava (do toho okna). Bylo to tak náhlé a děsivé, že jsem si strachy sedla na zem a z šoku jsem nevěděla, co dělat. Kamarádky začaly křičet a zvedly mě ze země. Hned jsme se rozeběhly ke svým kolům a ujely jsme od toho domu. Bylo to děsné. Hrozně jsme se klepaly a nevěřily jsme vlastním očím. Během toho, co jsem seděla na zemi se zavřenýma očima, ta postava prý vyskočila z okna v podobě nějaké bílé šmouhy. Já to neviděla, ale věřím, že kdybych nebyla takový strašpytel, tak bych to viděla také. Nikdo z rodičů nám to samozřejmě nevěřil. Ale já vím, co jsem viděla a nejsem sama. Dodneška se okolo toho domu bojím chodit a jsem ráda, že v té vesnici už nebydlím. Od tohoto zážitku, mám strach ze tmy. Už to nikdy, nikdy nechci zažít znova."

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | E-mail | 18. listopadu 2012 v 17:04 | Reagovat

Ahoj, podobný zážitek s opuštěným domem mám taky. Ten dům stojí u nás v ulici. Kdysi jsem tam chodila navštěvovat kamarádku, když zrovna přijela z Prahy k babičce. Jenomže jednoho dne jí babička zemřela. Vždycky večer, když byla tma, dívala jsem se z obýváku na ten dům a měla jsem pocit, že se v jednom okýnku svítí. Hned vedle domu je hřiště, kam jsme si chodili s dětmi hrát a tak nás nenapadlo nic lepšího, než jít ťukat na zeď. Přišlo nám, že je dutá, a je jasné že jsme věřili v poklad ukrytý v dutině mezi cihlami. Pak jsme obešly s holkama dům, stouply si před něj na ulici a nevím proč, zíraly jsme do okna. Najednou po zácloně dolů sjel černý předmět. vyděsilo nás to, že jsme začaly utíkat, jen moje sestra v šoku pořád koukala do okna, jako paralyzovaná. Dohadovaly jsme se pak, co to mohlo být. Možná netopýr, možná krysa... I pistole nás napadla, jako první, i když je to samozřejmě blbost. :) bylo to ještě hodně dlouho téma vzrušených rozhovorů... :)

2 Gabika Gabika | 2. prosince 2012 v 22:30 | Reagovat

proč mám strach ze tmy? Protože nevidím co v té tmě je... slyšela jsem , že když jdete v noci po tmě, nesmíte se otočit ptže vás hlídají strážní andělé a když se otočíte, tak se rozutečou? váš názor na to ?

3 Kuba Kuba | Web | 2. prosince 2012 v 23:27 | Reagovat

[2]: Možné je cokoliv..

4 Jáchym Jáchym | 11. prosince 2012 v 21:04 | Reagovat

máte pravdu :-)

5 Nikuna Nikuna | E-mail | 4. ledna 2013 v 18:12 | Reagovat

V souvislosti s těma strážnýma andělama znám taky jeden příběh.Nestal se sice mně,ale znám ho z vyprávění mé známé.Bydlela kdesi na vesnici,kdy vlakové nádraží bylo kousek bokem a lidé si cestu z něj často krátili přes přilehlý malý lesík.Tenkrát to byla hodně nebezpečná zkratka,páč tam v noci nějakej úchyl přepadal a znásilňoval ženský,co si to tamtudy krátily samy.I přes to všechno co se tam dělo,si to tudy jednoho dne zkrátila sama i ona známá.Bohudík se jí nic nestalo a ve zdraví došla domů.Až druhý den se dozvěděla,že ve stejnou dobu,co lesíkem procházela,úchyl opět zaútočil a následně byl chycen.Všichni co těmi místy ten den procházely se měli dostavit na policajty k výslechu a identifikaci,tudíž tam šla i ona.Když ji borce ukázali,řekla,že ho nikdy neviděla,ale on naopak vypověděl,že ji v tom lesíku viděl.Když se ho policajti ale zeptali,proč teda nepřepad ji,vypověděl,že protože nešla sama,ale že s ní šli 2 muži.Ona říká,že to museli být strážní andělé,páč jiná vysvětlení pro tu záhadu neměla.Ikdyž si snažím vše racionálně vysvětlit,pro tohle vysvětlení také nemám.A kdybych jí nevěřila,tak se tím ani nezabývám a nepíšu to sem. ;-)

6 wincek wincek | 16. června 2013 v 22:32 | Reagovat

jistě.. takže holky, až za váma jednou půjde nějakej úchyl/divná osoba a vy o té osobě budete vědět, tak se taky neotočíte?? Jako fakt? Nalijte si čistého vína... 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama