Listopad 2012

Můj hrůzostrašný zážitek z nemocnice..

11. listopadu 2012 v 11:45 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Stalo se to, když jsem ležel v nemocnici po těžké autonehodě, kterou jsem díky Bohu přežil, ale nějakou dobu jsem byl upoután na lůžko a nemohl se pohnout. Tu noc, kdy došlo k této události, jsem byl na pokoji sám, pacient který tu byl přede mnou, na svoje zranění zemřel večer, těsně před tím, než jsem se do pokoje dostal.. Chystal jsem se spát, když jsem slyšel kroky. Asi noční sestra kontroluje pokoje, nechám to bejt. Zavřel jsem oči a pomalu jsem začal zabírat, když se na jednou rozletěli dveře a do pokoje vstoupila postava. Připadalo mi, že je celá v černém.. Procházela se po pokoji a mne si vůbec nevšimla. Po chvilce se dostala až k posteli zemřelého pacienta. Ta postava začala vydávat nesnesitelné zvuky. Chtěl jsem utéct, co by asi udělala většina z nás, ale to nešlo, byl jsem jako v hypnóze. Koukal jsem... zdálo se, jako by se čas zastavil. Postava tam stala a pořád prováděla ten podivný rituál. Když se v tom z postele zvedla jakási záře. Po chvilce pozorování jsem zjistil, že to má tvar lidského těla. Záře vydávala takovou energii a pak zmizela z ničeho nic. Postava se otočila a byla na odchodu. Mezi dveřmi se otočila a asi tak minutu na mě upřeně koukala.. Sen to určitě nebyl, jsem z toho zmatený.."


Zachránila tahle "náhoda" tátovi život?

11. listopadu 2012 v 11:39 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Dnes jsem jel normálně do práce, jako každý den na kole. Když jsem byl už v práci, tak za mnou v půlce směny přišel táta (pracujeme ve stejné firmě). Dal mi kartu na autobus, že se táta chce jet domu na kole (už končil). Tak jsem mu dal klíče od zámku od kola a pokračoval v práci. Za 10 minut za mnou opět přišel, že mu nejde odemknout zámek od kola. Tak jsem řekl šéfovi, že jdu na záchod a šel jsem s tátou za kolem. Když jsem se mi podařilo odemknout zámek, tak jsem tátovi popřál šťastnou cestu. Šel jsem pracovat a za malý okamžik za mnou opět přišel táta. Řekl mi, že to kolo nějak nechce přehazovat a že se mu zdá nějaké vyfouklé. Nevěřil jsem mu, protože se v kolech vyznám a vím jaké kolo a v jakém stavu mám. Tak jsem s nim šel ven před halu, kolo jsem před ním odzkoušel a vše bylo v pohodě. Táta si dělal srandu, že to kolo má rádo jenom mě a nechce, aby táta na něm jezdil. Tak táta na konec na kolo nasedl a jel. Chvilku jsem koukal, jak jede a zrovna, když projížděl kolem popelnic, tak se ozvala obrovská rána. Přejel přes sklo a píchnul gumu. Tak jsme to kolo na konec dali opět do šatny, dal jsem mu tu kartu na autobus a kolo jsem si po práci opravil. Když jsem pak přijel domu, tak nám máma řekla, že ve městě, ve kterém bydlíme (Havířov), se stala bouračka. Chvíli jsme přemejšleli a došli jsme k tomu, že kdyby táta jel na kole, tak by byl přesně v ten čas na tom místě, kde se ta nehoda stala.. Není sice zaručené, že by se otci něco stalo, ale je to dost pravděpodobné. Nevím, jestli to byl osud a nebo jen náhoda.."


Že by to byl duch mé prababičky?

11. listopadu 2012 v 11:35 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Byla jsem doma sama a četla jsem si knížku. Mám pokoj v horním patře, na který navazuje chodba, kde jsou prosklené dveře. Venku svítilo slunce, takže to v pokoji na podlaze dělalo světelné stíny. Najednou jsem si při čtení všimla, že ty světelné stíny na zemi ztmavly, jakoby někdo prošel kolem okna (Ale jak? Když mám pokoj nahoře). Na tenhle zážitek navazuje hned další, který se stal den potom. Bylo to opět v mém pokoji, akorát jsem si četla na posteli, když tu z ničeho nic mě ovanul ledový vzduch na tváři. Vůbec nechápu kde se vzal. Okno i dveře jsem měla zavřené a do dnes nechápu, co to bylo. A poslední můj zážitek s nadpřirozenem se stal minulý týden. Když jsem šla večer spát, uslyšela jsem divný zvuk. Neřešila jsem to, protože jsem si myslela, že bratr chrápe. Po chvilce snažení se usnout jsem měla pocit, že mi někdo něco říká do ucha. Uslyšela jsem šepot a ucítila vzduch jako když někdo dýchá. Celá vyděšená jsem vyskočila z postele, rozsvítila a asi půl hodiny čekala, co se bude dít dál. Když se nic nestalo, šla jsem spát. Nechápu. Vůbec. Já si myslím, že by to mohla být prababička, která se za svého života oběsila na naší půdě nad mým pokojem. Pokud možno prosila bych, abyste nezveřejňovali moji identitu. Děkuji"


TOP 10 nejhranějších písní na pohřbu

11. listopadu 2012 v 11:29 | Kuba
"Trochu morbidní žebříček, ale ne vždycky se holt vybírají největší popové hvězdy současnosti nebo nejlépe placené celebrity pod 30… Seznam nejhranějších písních na pohřbech dala dohromady britská společnost Co-operative Funeralcare. A její průzkum přinesl zajímavé poznatky. Co je jasné, vážná hudba ani tradiční náboženské už nefrčí, na dvou třetinách pohřbů můžete slyšet pop." ČÍST VÍCE...

Strašidelná nemocnice -Video

11. listopadu 2012 v 11:27 | Kuba
Máme nejúžasnější fanoušky na světě! Toto video je natočeno speciálně pro naši stránku. Berte to jako domácí horůrek, osobně nevím, jestli je to skutečné, ale vypadá to dost dobře. Děkujeme!

Strašidelná nemocnice pt.1 - SPUSTIT


Strašidelná nemocnice pt. 2 - SPUSTIT

Je ten kluk nebezpečný?

11. listopadu 2012 v 11:22 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Chtěl bych se s vámi o něco podělit. Jeden kluk od nás ze třídy z Třemosný, byl v minulosti dost šikanovanej. Prý byl na hlavu a nebyl normální. Vše to začalo nedávno. Stále dokola všem okolo říkal, že všichni zemřeme a neustále mluvil o Satanovi. Mě se snažil přemlouvat, abych Satana začínal uctívat také. Mluví o peklo na zemi. Do dnes se mě snaží stále přemlouvat a docela se začínám bát. Ten kluk si stále maluje na celé tělo znak kozla. (vidím na tělocviku). Chtěl bych se vás zeptat, jestli to fakt není jen mentál, nebo opravdu uctívá Satana? Je to nebezpečné?"


The Racetrack - Death Valley

10. listopadu 2012 v 12:57 | Kie*
Chcete se o těchto kamenech dozvědět něco více? Máte představu, jak se to může dít? Čtěte v celém článku a nezapomeňte napsat svůj vlastní názor.


Dnes je výročí 165 let od narození autora románu Dracula

8. listopadu 2012 v 15:27 | Hans
Dnes je to přesně 165 let od narození Brama Stokera (1847 - 1912). Jedná se o autora románu Dracula, který je nejslavnějším upírským románem všech dob! Postava Drákuly je založena na historickém valašském knížeti jménem Vlad III. Drákula, který byl pověstný svou krutostí. Své nepřátele nechával napichovat na kůly, proto se mu říkalo také Țepeș (Napichovač).

Bram Stoker se tímto dílem stal zakladatelem upírských románů.


Na toto vyročí si dnes vzpomněl i strýček Google :)


Arnold Paole - Skutečný upírský příběh

5. listopadu 2012 v 18:13 | Hans
Připravil jsem si dnes pro vás skutečný upírský příběh Arnolda Paoleho.


Srbský voják Arnold Paole, žijící na počátku 18.století, tvrdil, že během své služby v Kosově byl napadán upírem. Zbavil se ho prý až tím, že pozřel hlínu z jeho hrobu a potřel se jeho krví. Po návratu do rodné vsi Meduegna (Medvědija) spadl ze žebřinového vozu a na následky brzy zemřel (asi 1727). Dvacet až třicet dní po pohřbu ho však lidé spatřili bloudit po okolí a tvrdili, že je napadá. Čtyři z nich nakonec zemřeli! Vesničané nechali ze strachu nakonec vykopat Paoleovo tělo. Zjistili, že tělo se nerozkládá, pokožka a nehty vypadají jako nové a z očí, uší a nosu teče čerstvá krev! Tradičně probodli jeho tělo kůlem a v tu chvíli vydal prý jasně slyšitelné steny. Proto ještě v ten den mrtvolu spálili. Stejně tak udělali i se čtyřmi oběti, protože ti se prý také stali upíři. Svědci navíc prohlásili, že Arnold Paole útočil také na dobytek a vysával jim krev. Někteří lidé z těchto zvířat maso snědli a v následujících třech měsících zemřelo dalších sedmnáct lidí...

Obličej na nebi

2. listopadu 2012 v 16:13 | Kie*
Co říkáte na obličeje vyobrazené na nebi? Věříte, že by to mohlo být nějaké znamení? Nebo je to pouhá náhoda?


Fanouškovské kostýmy na Halloween

2. listopadu 2012 v 15:32 | Kie*
Před, i o Halloweenu nám byly zasílány fotky vašich vážně povedených kostýmu. Jsme rádi, že jsem se někteří odvážili a zaslali nám je. V celém článku se na všechny můžete podívat a v anketě můžete hlasovat pro nejlepší z nich.

BYLY PŘIDÁNY 2 NOVÉ KOSTÝMY!!!