Listopad 2012

Jeff the Killer - Tajemná postava

27. listopadu 2012 v 19:01 | Lukáš Krištof
Jeff zabiják je temná postava ze stejnojmenného příběhu. Původně to byl mladý a tajemný psychopat, který brutálně zbil trio tyranů. Randyho, Keith a Troye. Tato trojice tyranů si Jeffa a jeho bratra Liu vyhlédla ihned potom, co se nastěhovali do města. Jeffovo bratr Liu vzal vinu na sebe a byl zatčen, načež poslán do vězení. Jeff kvůli tomu propadl depresi. Později na večírku se tyrani chtěli Jeffovi pomstít a zaútočili na něj. Jeff je všechny zabil, ale než zemřel Keith, jeden z tyranů, stačil ještě Jeffa pocákat bělidlem a zapálit. Během tohoto boje byla Jeffova mysl natrvalo poškozená.

Když se Jeff probral, zjistil, že leží v nemocnici. Když mu byly sundány obvazy, ukázalo se, že má znetvořenou tvář. Jeho tvář byla strašidelně bledá s jasně červenými rty. Jeff řekl, že se mu jeho obličej líbí a začal se hystericky smát. Doktor si myslel, že Jeffovo chování jsou jen účinky léku proti bolesti a nechal Jeffa i s jeho rodinou (včetně Liu, který byl propuštěn) odejít domů.


Později té noci, Jeffova matka zjistila, že Jeff si vyřízl ústa od ucha k uchu, aby si vytvořil permanentní úsměv. Také si spálil oční víčka, aby vždy mohl vidět svůj obličej. Když to viděla, okamžitě běžela za manželem, aby mu řekla, že jejich syn je úplně šílený a potřebuje usmrtit. V tom Jeff přiběhl do ložnice a oba rodiče ubodal k smrti. To probudilo jeho bratra Liu a když otevřel oči, hleděl do Jeffova hrůzného obličeje. Jeff řekl: "Jen jdi spát" a zabodl mu nůž do těla.

O něco později se ve městě objevil "Zlověstný neznámý vrah", který chodil na své vražedné cesty po městě. Chlapec, který měl to štěstí a přežil útoky, popsal vraha jako muže s nelidsky bledou kůží, ohavným úsměvem a zlověstnými, neustále otevřenými oči. Když se chlapce pokusil zabít, řekl mu jen: "Jdi spát".

Novinová zpráva:

ZLOVĚSTNÝ NEZNÁMÝ VRAH JE STÁLE NA SVOBODĚ

Po týdnech nevysvětlitelných vražd je zlověstný vrah stále na vzestupu. Bylo nalezeno jen velmi málo důkazů, ovšem policie získala svědectví malého chlapce, jež tvrdí, že krvavé útoky přežil a statečně vypráví svůj příběh.
"Měl jsem zlý sen a probudil jsem se uprostřed noci," říká chlapec, "všiml jsem si, že z nějakého neznámého důvodu bylo mé okno otevřeno, i když si pamatuji, že jsem ho před spaním zavíral. Vstal jsem a šel ho znovu zavřít. Poté jsem si lehl zpět do postele a pokoušel se usnout. Měl jsem ale nepříjemný pocit, že mě někdo pozoruje. Podíval jsem se vzhůru a leknutím vyskočil z postele. Tam v malém paprsku světla, jež pronikal mezi záclonami jsem uviděl dvě oči, vůbec se nepodobaly lidským...byly malé, zlověstné a černě ohraničené a...prostě mě to vyděsilo. A když jsem viděl jeho ústa, byla rozříznutá od ucha k uchu a na nich byl nasazený hrůzostrašný úsměv, hrůzou mi stály vlasy. Ta postava tam prostě jen stála a dívala se na mě. Zdálo se mi, že to trvá už celou věčnost, ale poté na mě promluvil. Jednoduchá věta, ale řekl to takovým tónem z něhož jsem usoudil, že to je šílenec."

Řekl: "Jdi spát." Začal jsem křičet, ale byla to chyba, protože právě můj výkřik ho na mě poslal. Vytáhl nůž a namířil s ním na mé srdce. Skočil na mou postel a chtěl mě bodnout. Já kopal, mlátil kolem sebe, snažil se ho srazit pryč. V tom do mého pokoje vlítl táta. Ta zlověstná postava po něm vrhla svůj nůž a ten se mu zabořil do ramene. Nejspíš by ho i zabil, kdyby náš soused nezavolal policii.

Policie přijela na parkoviště a okamžitě běžela ke dveřím. Muž se otočil a rozběhl se chodbou. Zaslechl jsem ránu, jako když se rozbíjí sklo. Když jsem vyšel ze svého pokoje, uviděl jsem, že vrah proskočil oknem na konci chodby. Podíval jsem se z něj a viděl jsem, jak mizí v dáli. Ale něco vám řeknu, nikdy nezapomenu na ten obličej. Na ty chladné, uhrančivé oči a na ten psychotický úsměv. Tyto vzpomínky nikdy neopustí mou hlavu.

Policie stále pátrá po tomto vrahovi. Pokud někde zahlídnete někoho, kdo se podobá popisu v tomto příběhu, okamžitě se obraťte na místní oddělení policie.


Pokud někdy v noci uslyšíte "Jdi spát", připravte se na to, že budete čelit hrůznému obličeji zabijáka jménem Jeff.

Domažlická nemocnice - od fanynky

25. listopadu 2012 v 18:33 | Kie*
Od fanynky: "Dobrý den, chci se podělit o svůj zážitek s naší starou nemocnicí. Vy, co jste četly poslední Enigmu, určitě chápete o co jde. Jsem z Domažlic a kolem staré nemocnice chodí 3 mí spolužáci každý den do školy, já občas také. V této budově jsem se narodila, takže mi bylo dost líto, když jí zavřely, avšak v poslední době se jí normálně bojím. Prý tam ani bezdomovci, kteří tam přespávají, nechtějí být. V poslední době, se podle mých známých, zdržují spíše tam, kde byli kanceláře. Nic hrozného se zatím nestalo, ale zemřelo tam spoustu lidí v ohromných bolestech, i bez pomoci lékařů, tudíž mi vždy běhá mráz po zádech. Snad se tam dokonce někdo ztratil. Omlouvám se že to není žádný zážitek, prostě vám pouze píšu o tom co se zde děje."

Co si o této nemocnici myslíte? Myslíte, že tam straší, a proto se bezdomovci raději přesouvají ke kancelářím?


Černý humor - Vtip č. 7

25. listopadu 2012 v 13:51 | Kuba
Na posádku přijde telegram, že vojínu Vaňkovi zemřel otec. Velitel ví, že Vaněk je citlivý chlapec, tak nařídí politrukovi, aby mu to nějak šetrně oznámil. Politruk nechá nastoupit jednotku a říká: "Kdo z vás má naživu otce, udělá tři kroky vpřed!" "Kam se serete, Vaněk?"

Černý humor - Vtip č. 6

25. listopadu 2012 v 13:50 | Kuba
"Mirečku," říká přísná paní učitelka, "ty jsi mi lhal. Říkal jsi včera, že jsi chyběl, protože vám umřel dědeček, a já ho dneska ráno viděla sedět za oknem!" "Nelhal jsem," povídá Mireček, "ale on ho tam dneska posadil tatínek, protože pošťačka roznáší důchody!"

Černý humor - Vtip č. 5

25. listopadu 2012 v 13:49 | Kuba
Petr oznamuje kamarádovi, který leží ve špitále po havárii: "Mám pro tebe dvě zprávy, dobrou a špatnou." "Tak radši začni tou špatnou," rozhodne se marod. "Doktor zjistil, že máš cikánskou krev," oznamuje mu Petr. "No a ta dobrá zpráva je, že ji máš na nárazníku svého auta."

Černý humor - Vtip č. 4

25. listopadu 2012 v 13:45 | Kuba
Soudce se na závěr procesu ptá: "Kolik je vám let, obžalovaný?"
"Bude mi pětačtyřicet."
"Nebude!" zasměje se soudce.

Černý humor - Vtip č. 3

25. listopadu 2012 v 13:43 | Kuba
Přijde Mikuláš do Jedličkova ústavu v Praze a říká: "Milé děti,kdo mi zazpívá písničku,dostane dáreček a kdo mi zatancuje,dostane dárečky dva." Vtom jeden chlapeček vstane,začne nekoordinovaně mávat rukama,točit se dokola a řvát: "aeoeeaaaoaa" Mikuláš se na něj podívá a dodá: "A kdo bude ze sebe dělat debila, nedostane nic."

Černý humor - Vtip č. 2

25. listopadu 2012 v 13:29 | Kuba
Víte jaký je rozdíl mezi pivařem a nekrofilním pedofilem?
Žádný, oba rádi studenou dvanáctku.

Černý humor - Vtip č. 1

25. listopadu 2012 v 13:19 | Kuba
Rozhodli jsme se založit novou kategorii, která ponese název Černý humor. Snad vás některé vtipy neurazí. Berte je vždy s rezervou a s úsměvem :-)
---------
Jde pedofil s malým chlapečkem do lesa. Chlapeček: "Já se ale bojím" Pedofil: "A co teprv já. Já ještě půjdu sám zpátky."

Haunt - the real slender game

24. listopadu 2012 v 20:35 | Kie*
Přeji krásný večer všem fanouškům. Nudíte se a chcete se bát? Máme pro Vás skvělou hru (samozřejmě se Slendermanem) jménem Haunt. Jistě jste již hráli tu starší verzi, kde chodíte po lese a snažíte se vyhnout se Slendymu...

Duchové se chtějí vrátit

24. listopadu 2012 v 9:25 | Kie*
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na facebook naší fanynkou.
Takže akoby som začala..

Jedného dňa som spoznala dievča.. Dnes sme už najlepšie kamarátky úplne sme si sadli spájalo nás niečo. Neskôr prišla téma paranormálne veci.. Priznala som sa jej že nato verím a rada veštím, ona sa na mňa zadívala a otvorila šuplík. Po chvíle vytiahla anielske karty rozžiarili sa mi oči pretože ja mám len tarotové. Strávili sme večer príjemným veštením. Všetko bolo v pohode. Vždy sme sa striedali raz som spala ja u nej potom ona u mňa. Jednu noc keď sme boli akurát u mňa ma napadlo že skúsime niečo viac...

Velice zvláštní sen.. nebo realita?

22. listopadu 2012 v 19:06 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Moja strašidelná príhoda sa stala zhruba pred pol rokom. V noci som nemohla dobre spať. Mala som už od večera divný pocit v žalúdku. Usnula som niečo po jedenástej hodine. Neviem, koľko ubehlo času od môjho zaspatia, no zrazu som sa ocitla v rohu svojej izby. Nebolo to vedome. Videla som sama seba, ako spím. Bol to hrozne divný pocit, akoby som nevedela vyslať zo svojho mozgu signál, aby som sa pohla. Necítila som na svojich chodidlách chlad podlahy, proste nič. V izbe mám oproti svojej posteli veľkú skriňu so zrcadlom. Hovorí sa, že zrcadlá sú bránou alebo vstup pre iné bytosti do nášho sveta. Tak som tam proste stále a dívala som sa na seba ako spím. Po určitej chvíli sa zrcadlo začalo sama otvárať. Bola som ako divák. To, čo sa dialo mi spôsobovalo nepokojnosť. Zo zrcadla vyšla nejaká bytosť. Vôbec netuším, čo to bolo zač, nevedela som to identifikovať. Prišla k mojej posteli a začala nado mnou stáť so zvesenou hlavou. Pritom som z nej počula také divné chrčanie. Vtedy som necítila žiadne pocity. Zrazu som sa strhla a zobudila sa. Bola som celá spotená, srdce mi bilo ako o život. Ihneď som rukou začala šmátrať po stene a rozsvítila som lampu. To, čo som uvidela mi vyrazilo dech. Ta skřín so zrcadlom bola otvorená."


Co to je za příšerné rány?

22. listopadu 2012 v 18:59 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Já teď u nás v domě bydlím v patře, kde dřív bydlela prababička a praděda. Trochu jsem si to tu i předělala. Asi tak týden slyším pouze v jedné místnosti, kde chodím jen na počítač, rány. Vychází to z rohu, kde je topení a skříňka (novější). Je to rána, jakoby někdo pořádně do něčeho bouchl a je to několikrát denně. Včera mi to přišlo dokonce hlasitější než jindy a slyšela jsem to i když jsem šla spát, což bylo nepříjemné. Celou dobu jsem si říkala, že to jde zřejmě z topení, jak jsme začali více topit.. Včera večer jsem tu ránu ale slyšela jednou také z jiné části místnosti, kde je velká šatní skříň... Jsem zvědavá co se bude dít dále, nevím co mám dělat.."


Mimozemšťan v polární záři. Prohlédněte si výjimečnou fotku z Islandu

22. listopadu 2012 v 18:52 | Kuba
"Vypadá to skoro jako invaze z vesmíru. Výjimečný fotoúlovek polární záře, na níž se jako by rýsuje tvář mimozemšťana, pořídil na Islandu krajinný fotograf Iurie Belegurschi. Zelený pruh polární záře na snímku s bizarním reliéfem tváře skutečně působí jako z jiné planety."
ČÍST VÍCE...

Můj pokoj hned pod půdou..

22. listopadu 2012 v 18:49 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Ahoj, chtěl bych se podělit o to, co se mi začalo dít předevčírem a pořád ještě děje. Jde o to, že mám pokoj hned pod půdou a zrovna pod tím místem, kde je největší prostor jak na výšku, tak na šířku. Pořád jde slyšet takové to praskání desek, jakoby tam někdo chodil. Zajímavé je to, že když si někdo pro něco na tu půdu jde a chodí tam, tak nic takové slyšet nejde. Jde to slyšet ve dne i v noci, ale v noci je to horší a hlasitější. Ve dne to jde slyšet jen minutku a pak to zas utichne, v noci je to pořád s krátkými přestávkami. Dokonce jsem včera k drůhé hodině ráno viděl, jak se kolem mě něco mihlo, byl to takový... jakoby bílý oblouk a mělo to velkou rychlost, jakmile to došlo až ke stěně, tak to zmizlo. Zatím mi to nijak nevadí, ale chtěl bych se zeptat jestli někdo neví, co to je, nebo jestli to má někdo taky. Na půdu jsem se šel podívat, ale nic jsem tam nenašel, ani nic neslyšel a potom, co jsem se vrátil zpět, tak to začalo zas..."


Divná světla na nebi..

22. listopadu 2012 v 18:40 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Před dvěmi lety jsem byl na dovolené v Tunisu. Bylo asi 11 hodin večer, když jsem najednou viděl oranžové světlo. Říkal jsem si, že to je asi lampion. Druhý den jsem viděl tentokrát 3 taková oranžová světla. To viděla už i má rodina. Ty světla se asi 15 minut nehýbala. Asi po těch 15 minutách světla prostě zmizela. Třetí den, asi v 8 hodin večer, jsme viděli také světlo, ale tentokrát bylo bílé a bylo ve vzduchu strašně krátkou dobu, asi 10 sekund. Přišlo mi to takový zvláštní.."


Moje osobnost - Kie*

19. listopadu 2012 v 16:29 | Kie*
Jméno: Kateřina
Zaměstnání: Student
Datum narození: 22. dubna
Znamení zvěrokruhu: Býk
Nejoblíbenější zpěvák, zpěvačka: Neuvedeno a nikdy uvedeno nebude.


Jsem ochotna Vám oznámit, že miluji zábavu, adrenalin a tajemno. Považuji se za člověka, který se stále snaží někoho rozveselit a rozesmát - vážně se mi to daří. Píšu pod přezdívkou Kie* - za tu dobu, co jsem se seznámila se světem administrátorství, jsem změnila spousty svých internetových přezdívek, ale s touto jsem zatím nejvíce spokojena.

Chodím do druháku na OA, na které jsem zatím více méně spokojena. O záhady jsem se začala zajímat již od svých +- 12 let.

Nerada sděluji spoustu informací o mém osobním životě někomu, koho jsem nikdy neviděla a koho nikdy neuvidím.

"Jenom ten, kdo umí celou svou bytostí milovat každodennost, kdo zná krásu nejvšednějších malých činností, jen ten umí milovat a ocenit krásu."


Ti, kteří stále píší, že všichni na stránce fetují, nedokážou napsat lepší odpověď. Dokonce to vypovídá o jejich charakteru. Díky Vám si začínám myslet, že jsme národ zhulených feťáků bez domova...! Smutné.

Zombies: Den-D + typ

18. listopadu 2012 v 19:02 | Kie*
Přinášíme Vám další film, který se dokonale hodí na večer. Pokud nemáte rádi filmy se zombíky - snad si to ani nepouštějte. Tyhle zombie jsou extrémně rychlí a v některých případech dokonce i chytří (střílení ze zbraní, lezení po stěnách... - ano tohle všechno zombíci v Zombies umí. Ale nejlepší na tom je, že můžete potkat i zombíka, který je vegetarián a ještě k tomu je zamilovaný do přeživšího) Jasně - je to Béčkový film!! Ale je to prostě horor, u kterého by jste se snad mohli bát. V celém článku najdete film + typ na hororový seriál.

"Tento film, na motivy slavné předlohy George Romera, vypráví příběh o smrtící nákaze, která se objevila v malém městečku. Armáda zablokovala všechny výjezdy z města za záminkou armádního cvičení. Nic netušící občané však začnou mít podezření, že tu není něco v pořádku. To pravé peklo propukne až se soumrakem"

SPUSTIT


Nejzáhadnější zmizení těla z hrobu

18. listopadu 2012 v 18:49 | Hans
Přinášíme vám nejzáhadnější zmizení mrtvého těla z přísně zajištěného a střeženého hrobu!

Mladý britský dělník John Gebhard byl v listopadu roku 1856 odsouzen k trestu smrti za vraždu Pierra Villierse. Ten se obvinění celou dobu brání, ale nikdo mu nevěří. Těsně před smrtí k němu přichází kněz Durpe, aby mu dal poslední rozhřešení. Gebhard se ke knězi obrací se slovy: ,,Otče, netrácejte čas. Mé tělo můžete zničit, moji duši však ne. Dokonce ani má tělesná schránka vám nezůstane!". Když vystupuje na popraviště a kat mu přetahuje přes hlavu kápi, stačí ještě vykřiknout: ,,Žádná rakev a žádný hrob mě neudrží, protože umírám nevinen!". V tu chvíli mu kat utáhne smyčku kolem krku, otevře propadliště a vězeň si zlomí vaz. Je mrtvý.

Moje osobnost - Kuba

18. listopadu 2012 v 13:39 | Kuba
Jméno: Kuba
Zaměstnání: Student
Datum narození: 22.12.1992
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh
Nejoblíbenější zpěvák, zpěvačka, kapela: Lady Gaga, Lana Del Rey

imagebam.com

Jsem normální kluk, který má rád legraci, hudbu a záhady. Bydlím někde na severu Čech a v budoucnu se chci odstěhovat někam do centra dění světa. Nyní chodím do čtvrťáku na průmku a mám v plánu tenhle rok odmaturovat, ale nevím nevím, snad se mi to podaří. Lidi o mě říkaj, že nejsem normální, ale já říkám, že jsem normální v odstínech jiných zvyklostí. Zvláštní že :D
// maturitu jsem udělal a nyní chodím na VŠ na peďák

"Ne vždycky se v životě cítíte jako vítěz, ale to ještě neznamená, že jím nejste."

Přesně 24. září 2011 jsem založil na Facebooku stránky o záhadách s názvem "Záhady, duchové, historky a mimozemské bytosti" a od té doby tam je přes 80 000 lidí. Nevím, kde se to tam vzalo, ale je to tak :D

Jaký je rozdíl, mezi mou stránkou na FB a jinými stránkami?
Tuhle stránku totiž narozdíl od ostatních tvoříte vy sami! Denně přichází do vzkazníku spoustu vašich osobních příběhu a fotek. Někdy nám naši fanoušci natáčí videa, nebo dokonce kreslí a tvoří. Tahle stránka je o vás! Nestane se, že kopíruju obsah z jiných stránek. To, co je u nás, nikde jinde nenajdete! Hlavně se tedy jedná o ty vaše příběhy

Stránky jsou aktivní! Ankety, chat, vzkazník. Jsem s vámi v kontaktu, né jak u jiných stránek! Na každou zprávu se pokouším odpovědět. Jediné, co fakt nemám rád, jsou blbé narážky některých našich fanoušků, že více jak tři čtvrtě naší komunity je na drogách :D Je to k smíchu, ale když to píšou skoro ke každému příspěvku, či článku, tak dotyčnou osobu blokuju.

Osobní články: ZDE