Převtělil se můj strážný anděl do cizího člověka?

11. října 2012 v 15:40 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Rád bych se s Vámi podělil o zážitek, který se mi stal zhruba koncem letošního května. Až do té doby jsem anděly považoval za čistě fiktivní postavy, podobně jako vodníky, bazilišky, víly, mořské panny a podobně. Dokud jsem se ovšem s tím svým nesetkal. Ne, nebudu Vám vykládat, jak mě z rybníka vytáhl neznámý muž, když jsem se topil a záhadně najednou zmizel. Můj anděl měl zcela jiné poslání. Tou dobou jsem byl šíleně zamilovaný do jisté dívky. Všechno nám tak nějak klapalo, ale byly tu dva velké problémy. Za prvé bydlela až u Brna, zatímco já jsem z Prahy. Druhý a daleko větší problém byl, že jsem nebyl jediný, komu popletla hlavu. Miloval jí i její bývalý přítel. Věděl jsem moc dobře, že se mezi námi rozmýšlí, kterému dá tu šanci, s kterým z nás bude. Jednoho dne jsme byli v Brně, kousek od autobusového nádraží Zvonářka, když k nám přistoupil mladík. Vypadal celkem obyčejně. Byl slušně oblečený, upravený. V jedné ruce držel pivo a v druhé cigaretu. Najednou nám začal vykládat věci, jako že nikdy neviděl hezčí a šťastnější pár, že nám to spolu sluší. Dokonce mé vyvolené řekl: "Holka neváhej, takového sekáče už jen tak nepoznáš". Z toho jsem si odvodil, že se nemůže jednat o žádnou náhodu, protože jak on mohl vědět, že je má dívka na vážkách? Jak mohl vědět, že náš vztah není ideální, když jsme ideálně působili? V jejích očích nebylo nic vidět, jen láska. Žádné pochybnosti, žádná apatie… nic takového. Vyprovodil jsem jí na autobus a cestou zpět jsem dotyčného znovu potkal. Mávnul jsem na něj, ale on nic. Podíval se na mě pohledem, jako by mě viděl poprvé v životě. Nechápal jsem to. Převtělil se do něj můj strážný anděl? Podle mě ano. Dnes už na anděly věřím, a i když jsem s onou dívkou nakonec neskončil, protože dala přednost již zmíněnému bývalému (přestože jí stále moc miluji) rád bych svému "ochránci štěstí" poděkoval aspoň za snahu. Děkuji milý příteli…"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | 16. října 2012 v 13:54 | Reagovat

Kamaráde, neveř pohádkám o andělích. Tuhle si vytvořilo, když to řeknu poeticky, tvoje vlastní zraněné srdce. Věř mi že to znám. To že si něco strašně moc přeješ ještě neznamená že to je pravda, ale v hlavě si to pak budeš takto idealizovat aniž bys chtěl. Je to obranná reakce psychiky a je to normální. Ale příběh hezký, připomíná mě můj vlastní život..:-) Keep on holding up :-)

2 replica cartier tankissime watches replica cartier tankissime watches | E-mail | Web | 2. května 2013 v 9:28 | Reagovat

Q. What is the center of gravity?
http://www.latewatches.com/rolex-classic.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama