Říjen 2012

Každou chvíli z toho blázince někdo uteče..

12. října 2012 v 19:52 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Dobrý večer, chtěl bych se s vámi podělit o jeden né zrovna skvělej zážitek. Bylo pozdě večer a jel jsem se sestřenicí a bratránkem na jedno místo u lesa, kolikrát jsem tam byl a všiml jsem si, že je tam nějáký pomník, nikdy jsem se nezajímal o to, co se tam stalo, nebo co to vubec je.. Všechno bylo v pořádku, vylezli jsme z auta a zapálili si cigaretu, kouříme povídáme a najednou slyšíme šustění... tak udělám pár kroků, že se podívám, jestli tam někdo není, protože kousek od toho místa je blázinec a každou chvilku tam někdo uteče do lesů, sestřenice se zavřela v autě. Pořád koukám a poslouchám... najednou se zjevila žena, měla bílé šaty a vlasy spletené do copánku... bez dechu jsem jen stál a než sem zaregistroval ten "Přízrak", letěl na mě, s křikem jsem řval jeď, jeď jeď ! Naskočil jsem do auta a od té doby jsem tam nebyl, několik minut jsem se klepal a měl jsem neskutečnej strach. Tomu lesu se vyhýbám obloukem do dneška."


Měla jsem snad vidinu, že vidím Slendermana?

12. října 2012 v 19:50 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Jako vždycky jsem šla po sedmé hodině z autobusové zastávky u nás ve vesnici, všude byla tma, nikde nikdo. Šla jsem cestou stoupající vzhůru kolem mostu a kolem dvou domů s velkými a zarostlými zahradami. Když jsem se podívala do zahrady, viděla jsem něco, co jsem vídávala na fotkách a spousty článcích o něm.. Ta velká postava s dlouhými rukami a neviditelným obrysem hlavy... V mžiku jsem začala utíkat dál od zahrady a když jsem se otočila, už tam nebylo nic.. Nechala bych to být, ale jak se říká, kdo vidí to divné stvoření, někdo blízký, nebo on sám zemře. Do rána toho dne mi umřel strýc na rakovinu.. Fakt nevim, co si mám o tom myslet.. Nemůžu tomu uvěřit, jestli jsem měla jen vidinu, nebo co, ale je to prostě divný.."


Považuji ho za svého anděla strážného..

12. října 2012 v 19:49 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Věřte tomu nebo ne, jednou jsem seděla v jednom obchodním centru se svou kamarádkou v garážích. Celou dobu jsme se bavily o všem možném dokud k nám nepřistoupil nějaký pomatený chlapík, nenaklonil se ke mě a nezačal zničehonic blábolit. Srdce mi tlouklo, ale najednou se tam objevil muž, kterého jsem už před tím několikrát potkala a vždy se usmíval. Objevil se tam úplně náhodně a muže vyvedl. Muže jsem poté ještě jednou potkala, ale poté už mi naprosto zmizel z dohledu. Opravdu netuším, jak se tam tak rychle vzal, ale dnes ho považuji za svého anděla strážného, nevím co by se jinak stalo nebýt jeho. Prosím o anonymitu, děkuji..."


Odhalení pomocí automatického psaní..

11. října 2012 v 15:59 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Jelikož jsem hledala informace o Sledermanovi, narazila jsem na Váš paranormal blog a po přečtení veškerých článku, které občas opravdu vyráželi dech, jsem se rozhodla podělit o svou životní zkušenost. Již od mala jsem viděla podivné věci, divné lidi, které jsem nikdy před tím neviděla. Později jsem je vídávala i v zrcadlech a skleněných výlohách, či podobně, nebo ve svém pokoji, cca 4-5 metrů, vždy stávali ode mne. Byli to stíny, siluety. Nijak jsem z nich neměla strach. Je to tak tři a půl roku zpět, co jsem svoji situaci začala řešit s odborníky přes paranormální jevy. Byla jsem v koupelně a čistila si zuby, když mi přes krk přejel studný vánek. V zrcadle nic nebylo. Ignorovala jsem to a pokračovala v hygieně. Po chvíli jsme uslyšela šepot. Vyletěla jsem z koupelny jak blesk a neustále hleděla na dveře. Vrátila jsem tam cca po 30minutách a později šla spát. Večer mě probudil chlad, což bylo klasické. Buď byl někdo v pokoji, nebo jsem měla otevřené okno, jenže okno bylo zavřené a v pokoji nikdo nestál. Snažila jsem se opět usnout, marně. Bylo něco mezi 2 až 3 hodinou ranní, když mě vzbudil šepot. Ztuhla jsem, a poslouchala zvuk. Chtěl mi snad někdo něco říct? Nevím, možná. Nebylo mu rozumět. Když jsem uslyšela do toho dech a nepatrné sípání, které bylo na krku i cítit. Sbalila jsem se a utekla k našim do obýváku, kde jsem nakonec spala na pohovce v přítomnosti rodičů. Ještě jednou se to ten týden opakovalo, že jsem nakonec vyhledala, jak již bylo řečeno, odborníky. Bylo mi řečeno, že jsem se zřejmě narodila jako medium a proto mě duchové vyhledávají a snaží se informovat své bližní prostřednictvím mojí osoby. Již jste zde na blogu psaly o automatickém psaní, a mohu potvrdit, že to funguje. Jelikož jsme využili právě této věci, abych zjistila, co se děje. U papíru jsem seděla cca 9 hodin, když jsem napsala jedno jméno. Jméno muže a dívky. Bylo zjištěno, že muž zemřel přesně měsíc před tím, než se mi stala ona věc. Chtěl se snad muž se svou vnučkou rozloučit doopravdy skrze mne? Jestli ano… Proč jsem nenapsala více, než dvě jména? Věřte či nevěřte, ale mne se to opravdu děje a ještě do teď je občas vídám..."


Hlína z čerstvého hrobu naházená na domě

11. října 2012 v 15:52 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Dědeček mé přítelkyně pochází z jedné větší vesnice při mém městě. Niekolko let dozadu při rodinné návštěvě poslouchala, jak si povídajá dospělí. Její dědeček rozprával příběh, který se stal v jeho vesnici, když byl mladý. Ve vesnici byla jedna stará žena, o které se mluvilo, že je čarodějnice. Byla velmi zvláštní a každý se jí vyhýbal a bál se jí. Jedného dne se pohádala s mladší ženou. A ta divná ženská jí řekla, že to má spočítány, že tímto si podepsala ortel. Jedného večera šel děda s přítelkyní a s přáteli ze zábavy kolem hřbitova a ta čarodějnice nabírala do kýblu hlínu čerstvě zasypaného hrobu.. Druhý den byl dům, nebo spíš statek té mladší ženy celý potřený tou hlínou... Pro vysvětlení, na východním Slovensku existuje něco takového jako černá magie a říká se, že pokud někomu potřete dům hlínou z čerstvě zaházeného hrobu, čeká obyvatele domu neštěstí a zkáza... První, co se stalo, bylo, že všechny krávy ve stáji přestali dávat mléko. O týden nato všechny krávy zemřely. Ale to nejhorší, co se stalo, bylo, že té mladé ženě se později narodilo dítě a to po porodu zemřelo..."


Převtělil se můj strážný anděl do cizího člověka?

11. října 2012 v 15:40 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Rád bych se s Vámi podělil o zážitek, který se mi stal zhruba koncem letošního května. Až do té doby jsem anděly považoval za čistě fiktivní postavy, podobně jako vodníky, bazilišky, víly, mořské panny a podobně. Dokud jsem se ovšem s tím svým nesetkal. Ne, nebudu Vám vykládat, jak mě z rybníka vytáhl neznámý muž, když jsem se topil a záhadně najednou zmizel. Můj anděl měl zcela jiné poslání. Tou dobou jsem byl šíleně zamilovaný do jisté dívky. Všechno nám tak nějak klapalo, ale byly tu dva velké problémy. Za prvé bydlela až u Brna, zatímco já jsem z Prahy. Druhý a daleko větší problém byl, že jsem nebyl jediný, komu popletla hlavu. Miloval jí i její bývalý přítel. Věděl jsem moc dobře, že se mezi námi rozmýšlí, kterému dá tu šanci, s kterým z nás bude. Jednoho dne jsme byli v Brně, kousek od autobusového nádraží Zvonářka, když k nám přistoupil mladík. Vypadal celkem obyčejně. Byl slušně oblečený, upravený. V jedné ruce držel pivo a v druhé cigaretu. Najednou nám začal vykládat věci, jako že nikdy neviděl hezčí a šťastnější pár, že nám to spolu sluší. Dokonce mé vyvolené řekl: "Holka neváhej, takového sekáče už jen tak nepoznáš". Z toho jsem si odvodil, že se nemůže jednat o žádnou náhodu, protože jak on mohl vědět, že je má dívka na vážkách? Jak mohl vědět, že náš vztah není ideální, když jsme ideálně působili? V jejích očích nebylo nic vidět, jen láska. Žádné pochybnosti, žádná apatie… nic takového. Vyprovodil jsem jí na autobus a cestou zpět jsem dotyčného znovu potkal. Mávnul jsem na něj, ale on nic. Podíval se na mě pohledem, jako by mě viděl poprvé v životě. Nechápal jsem to. Převtělil se do něj můj strážný anděl? Podle mě ano. Dnes už na anděly věřím, a i když jsem s onou dívkou nakonec neskončil, protože dala přednost již zmíněnému bývalému (přestože jí stále moc miluji) rád bych svému "ochránci štěstí" poděkoval aspoň za snahu. Děkuji milý příteli…"


Sny se mi mění v realitu..

11. října 2012 v 15:36 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Mám takový problém (nebo spíš výhodu?) Zkrátka: Občas se mi zdá nějaký sen, kterému nevěnuji moc pozornosti - je to obyčejný sen. Ale například za pár dnů, týdnů, měsíců a 2x již i roků, se ten sen stane realitou. Uvedu příklad: Jako malé holce se mi zdálo, že jsem byla s oddílem, se kterým jezdím na víkendové vypravy atd. Jednou jsme jeli do skal (ve snu) a byl tam jeden kluk (který tam v té době ještě nechodil) a seděl na kamenu nad velkým zalesněným svahem a pil z takové specifické flašky... Sen, kterému byste normálně nevěnovali pozornost. Za 2 roky jsme jeli s oddílem do skal a byl tam přesně tento kluk a pil přímo z té flašky! Úplně mi zamrazilo v zádech, jelikož se mi najednou vybavil ten sen... Více takových "skutečných" snů mám více..."


Objeven nový druh dinosaura. Něco mezi ptákem, dikobrazem a upírem

11. října 2012 v 14:56 | Kuba
"Dinosaurus byl velký asi jako kočka, v přední části zobáku podobného papouščímu měl dva ostré špičáky a za nimi další zuby, kterými mohl rozmělňovat rostlinnou potravu. Tělo ještěra pokrývaly štětiny podobné dikobrazím. Dinosaurus dostal vědecký název Pegomastax africanus. Výsledky analýzy fosilií zveřejnil Paul Sereno z Chicagské univerzity, podle kterého je existence větších zubů s ostrými hranami u býložravého dinosaura ojedinělá." ČÍST VÍCE...

V Egyptě našli mumifikovaného mimozemšťana

11. října 2012 v 14:47 | Kuba
"Nepotvrzená zpráva, že v Egyptě objevili mumifikované tělo mimozemšťana, se šířila v kuloárech už před několika lety. Mumie měla být uložena v pohřební komoře vedle ostatků faraona Senusreta II., který Egyptu vládl v letech 1897 až 1878 př. n. l. Nyní se na veřejnost dostaly další informace včetně fotografie." ČÍST VÍCE...

Je tohle UFO? Žena uchovávala v lednici neznámou bytost

11. října 2012 v 14:43 | Kuba
"Mimořádný zájem vyšetřovatelů paranormálních jevů, ale i badatelů z Akademie věd vzbudila Ruska Marta Jegorovna, která ve své lednici uchovávala velmi tajemnou bytost. Záhadného vetřelce objevila u svého domu v Petrozavodsku krátce poté, co uslyšela zvuk jako po nárazu. Našla hořící trosky a zkroucený kov, v němž se mrtvolka ukrývala. Bytost prý navíc byla oblečena v kosmickém oblečku. Co to je za tvora?" ČÍST VÍCE...

Omluva za neaktivitu blogu

11. října 2012 v 14:19 | Kuba
Po delší době tu začne opět přibývat spousta článků. Chtěl jsem se vám omluvit, že tu nějakou tu delší dobu nic nepřibylo, byl jsem totiž 3 týdny v nemocnici. Teď začnu probírat vaše příběhy a hledat zajímavé informace, které by vás mohli zajímat a budu je sem postupně přidávat. Snad se nezlobíte, že to tu bylo tak neaktivní, na FB to bylo úplně stejně. Ale to se teď mění a vy se v noci můžete opět společně s námi bát. Díky všem věrným fanouškům, kteří jsou stále s námi. Jestli chcete, tak se mě můžete do komentářů ptát na různé otázky a já vám rád odpovím. Pomalu taky začnu doplňovat tu online televizi, kategorii, která je novinka blogu. A nezapomeňte, že se blíží Halloween! Na tento den si pro vás chystáme něco velkého!

S přáním hezkého dne, Kuba :)

Hra na schovávanou (Příběh na dobrou noc)

5. října 2012 v 21:16 | Kie*
Přeji Vám krásné spaní a přidávám sem povídku o hře na schovávanou. Myslím, že chlapec to krásně odvyprávěl a má to i ten nádech tajemna, který by na tomto blogu měl být!

(Pokud stojíte o oficiální verzi povídky, v angličtině, najdete ji v celém článku.)

Halloween již brzy!

4. října 2012 v 17:40 | Kie*
Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu. Pomalu se nám blíží velice známý svátek Halloween. A já se Vás ptám, slavíte tento svátek? Pod článkem máte lehkou anketu, v které můžete odpovědět. A pokud se Vám tento svátek líbí, neváhejte a posílejte fotky na Facebook, kde máte oblečený svůj krásný kostým. Mě se tento slavný den nikdy moc netýkal, ale poslední dva roky pořádáme menší srazy (pro přátelé), kde jsme všichni převlečení do strašidelných kostýmků a náramně se bavíme. Na internetu se dá najít spousty zajímavých společenských her, které si můžete zahrát... Vlastně je to vážně krásný svátek, pokud milujete tajemno a zábavu. Je to možnost si neobvykle zablbnout s přáteli a rodinou. Tak proč by jste seděli doma?

Pište do komentářů, jak si tento den užíváte vy!