Září 2012

Poltergeist ve třídě?

16. září 2012 v 17:34 | Kie*
Co si myslíte o tomto videu?


(M)ysteries (S)cary (G)ames

16. září 2012 v 13:07 | Kie*

Tour of the internet

A máme tu třídílný článek zvaný (M)ysteries (S)cary (G)ames (dále popisovaným jako MSG), který je zaměřený na strašidelné hry. První díl MSG je nazvaný jako Tour of the internet, kde budeme psát o hrách, které můžete hrát přes internet. V celém článku se můžete dočíst o čtyř hrách, které si můžete zahrát. V dalším díle se zaměříme na strašidelné hry, které je možné si stáhnout zdarma.


Nový design + Anketa

16. září 2012 v 12:29 | Kuba
Konečně je to tady! K dispozici máme nový design. Byl objednaný už od konce července a konečně je zde. Přesně podle mých představ. Spolu s designem přišlo pár změn. Najdete více zajímavých kategorií, jako je například online televize. Všechny kategorie - rozcestník, najdete zde. V designu jsou i mé vysněné animace. Když si zde budete číst strašidelné příběhy, či historky, tak si připadáte jako někde na půde starého rozpadlého domu. Menu zdobí lebka se svíčkou. Je zde opravdu mnoho zajímavého. Za tento úžasný design vděčím Freezy, vážně se vyplatilo počkat :)

Jinak ještě malá zmínka o tom, že tento design nejlépe sedí v Google Chrome.
Hlasujte prosím v anketě o tom, jestli se vám nový design líbí :)

Online televize

16. září 2012 v 11:23 | Kuba
Co vám přináší naše online televize? Jen to nejlepší ze strašidelné škatulky filmů, seriálů a dokumentů. Postupem času budeme vše doplňovat, jestli zde objevíte něco, co vám tu chybí, film, či nějaký seriál, tak nám napište do komentářů. My se to pokusíme v co nejbližší době napravit. Děkujeme, že nás navštěvujete, pěkně se bavte. Doporučujeme koukat se na naší online televizi hlavně večer :)

VŽDY KLIKNĚTE NA NÁZEV ČLÁNKU. NÉ VŽDY SE U NÁZVŮ OBJEVÍ SPRÁVNÉ VIDEO. DÍKY ZA POCHOPENÍ


Záhady, duchové, historky a UFO

16. září 2012 v 10:59 | Kuba
Co vlastně najdete na našich stránkách? Je zde k mání mnoho věcí! Například vaše příběhy, které jste nám sami poslali. Dále strašidelné historky a zajímavé fotografie. Potom zde naleznete spoustu záhad a informací o UFO. Novinka na našich stránkách je online televzie, kde najdete zajímavé dokumenty, horory a strašidelné seriály. Můžete se také těšit na neuvěřitelná videa, po kterých vám naběhne husí kůže. Dále jsme pro vás zřídili vzkazník, kde můžete pokládat své otázky, a náš tým vám na ně bude odpovídat, ptejte se na cokoliv! K dispozici máte také chat, kde si můžete o svých zážitcích psát s různýma lidma, kteří se později mohou stát i vašimi přáteli! Dále je zde pro vás připravená kategorie, ve které budou strašidelné hry. Pak tu je i kategorie, do které dáváme odkazy na informační weby, které psali o paranormálních jevech. Přejeme příjemnou zábavu.. Nebo spíše strašidelnou?

paranormal.blog.cz / paranormální jevy a bytosti


Z lesa se ozýval pláč a křik..

16. září 2012 v 9:39 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Ahoj všem jsem ze skautskeho oddílu. Kdysi dávno, kolem roku 1989, někdy těsně po revoluci, naš oddíl šel jako každy rok 50 kilometrový pochod na velký patek před velikonoci z Becova nad Teblou do Kladské. Když jsme šli zrovna lesem, objevila se před námi mýtina, no spíše taková lesní křižovatka.Celý pochod bylo pod mrakem,ale když jsme vylezli na tu křižovatku, tak najednou se nebe otevřelo... mraky nikde a měsíc byl v úplňku. Z lesa se začaly ozývat zvlaštní zvuky, jakoby plakalo dítě. Náš vedoucí,protože byl myslivec, říkal, že to plače králík, že ho chytla liška,ale když se k tomu přidal smích, ženský pláč, hlasité rozhovory atd... už nic neříkal.Když to všechno přestalo, tak nám přišlo, že to bylo něco kolem 15 minut, ale trvalo to hodinu (přišli jsme tam kolem 12 v noci). Pokračovali jsme dál a došli v pořadku.Od té doby jsme tam chodili každý rok, ale nic se nedělo, až v roce 1993 se to objevilo znovu... křičení žen, plakaní dětí... Jednomu dítěti z oddílu se udělalo špatně, řekl bych ž,e to byl strach, tak vedoucí ho poslal zpět k hlavní cestě ještě s dvěma kluky... (to bylo ještě před temi zvuky). Ti kluci uviděli starý dvojkolák funebrák bez kočího a koně, který vyjel z ničeho a zajel do ničeho. Rychle utíkali zpět k vedoucímu a ten jim nevěřil, vzal si jednoho, ať nakreslí, co viděl.. Nakreslil černý vůz a když si vzal obrázek druhého, nakreslil úplně stejný vůz. Po několika měsících se o to začali zajímat ufologove a šli tam s vedoucím a ještě s nějakým médiem, na které toto místo nedělalo dobrý dojem. Zjistili, že zde procházel pochod smrti ženského koncentračního tábora a že u té křižovatky bylo popraveno asi 20 žen, byla zde také kdysi dávno, hodně dávno, popravčí louka... Jinak ten dvojkolák by mohla vysvětlit stará pohřební cesta, která tam kdysi vedla. Od té doby tam jezdi ufologove a lidi, které to zajimá, ale už se to tam nikdy neobjevilo. Moje domněka je taková, že na tom místě zůstali emoce těch lidí.. (smutek, vztek ale taky i radost, že už to skončí).. Toto je odkaz přímo na výslech skautu a na pozorovani ufologu.."

Fanoušek přiložil i odkaz - Klikni.


Historka č. 10

10. září 2012 v 19:20 | Kuba
20:00- Už zase křičí. Proč ta sousedka pořád musí křičet, už mi to leze na nervy a ten její manžel je ještě horší. Musím něco udělat, jinak nevím. Půjdu asi ven, přece nebudu poslouchat tu krávu a toho vola. Půjdu do hospody a dám si pár skleniček vína a pak uvidím.

21:00- Chystám se odejít, jenom musím něco najít, co jsem hledal. Něco důležitého, co ještě před hodinou důležité nebylo. Ale teď už mužů jít.

21:15- Slyšel jsem výstřel a pak ticho a zase výstřel a už jen ticho. Co to bylo? Mám strach. Co teď? Vůbec nevím.. v takové situaci jsem ještě nikdy nebyl

21:30- Někdo klepe na moje dveře... kdo to je? Pachatel? Nebo policie? Strach je větší a já nejdu ke dveřím. Možná se mi to jen zdálo.. Ne zase někdo klepe... ještě silněji, než před tím.

21:55- Tak jsem na konec sebral odvahu a jdu ke dveřím... ještě váhám. Ale už jsem u nich.

21:59- Jsem u dveří.. v kukátku vidím sám sebe, jak si držím pistol u hlavy..

22:00- Výstřel....

Můj zvláštní sen..

9. září 2012 v 18:26 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Ráno, když šla mamka do práce, jsem se vzbudila (bylo okolo půl šestý). Došla jsem si na záchod a vracím se zpátky do pokoje, že si ještě lehnu. No jo, ale nešlo mi to. Ale i tak jsem usla a zdál se mi sen. Někdo si od nás okopíroval klíče a teď nám tu v noci chodí, krade nám a sám si tu něco schovává (něco mi říkalo, že drogy). Přesně se mi zdálo, že jsem seděla normálně u počítače. Najednou jsem slyšela klíče v zámku, ale někdo se je tam snažil nacpat pomalu a potichu otevřít. Od počítače mám přesný výhled na dveře. Jak je otevřel, všiml si, že se na něj koukám, tak je hned zabouchl a chtěl utýct. Já jsem rychle běžela ke dveřím a v tom snu jsem viděla přes kukátko dredatého týpka s blondýnkou. Po probuzení jsem se se snem svěřila tátovi, ten chtěl popsat blondýnu z mého snu, řekl, že přesně taková tady před námi bydlela a byli to feťáci (jenže já tu ženskou v životě neviděla)..."


Co mě to pronásleduje? Prosím o pomoc!

9. září 2012 v 11:26 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Už nějaký čas mne ve snech pronásleduje dívka, nebo ne tak dívka, jako spíše malá odporná stvůra s nesouměrně hlavou, nic bych si z toho nedělal, kdyby se okolo mne poslední dobou nezačali dít divné věci, v mém domě se bez očividné příčiny ztrácejí, nebo přesouvají různé předměty, které nikdo nikam nepřenášel, a začínám mít pocit, že mne sleduje na každém kroku, jednou mi přišlo, že jsem jí dokonce venku zahlédl... Mám strach. Dnes jsem na svém stole našel vyrytá písmena AR. Co to znamená? Prosím, co se to kolem mě děje? Jak se jí mám zbavit?"


Sen a realita

9. září 2012 v 11:22 | Kuba


Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Je to už asi 2 měsíce co jsem ve snu viděl obrovské množství utýraných psů a koček. Byl to strašnej pohled. A dva dny na to, jsem viděl ve zprávách tuto reportáž. Myslíte, že to je jen náhoda ?"Aktivity Poltegreista

9. září 2012 v 11:13 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Stalo sa to v roku 1992. Mal som vtedy 7 rokov a mama sa v tom čase venovala okultizmu a bielej mágii. Toto praktikovala na mojom písacom stole vtedy, keď som nebol doma. Keď som bol starší, tak mi to prezradila a začal som sa o to zaujímať i ja. Jednu noc som sa na zobudil na strašný rámus. Nevedel som, čo sa deje, ale ako som sa prebudil, tak som ešte videl, ako sa hýbu záclony. To bolo ešte v pohode. Ale šok nastal, keď mama prišla a zapla svetlo. Dvere boli zabuchnuté(vždy som ich nechával otvorené) , môj písací stôl bol prevrátený, stoličky ležali na zemi, všetky šuflíky boli vyrvané a školské veci, ktoré som mal v šuflikoch boli porozhadzované po celej izbe. Ešte aj luster sa hojdal. Dali sme to dokopy a ráno, keď som sa zobudil, tak sme skúšali, či by som vedel ten stôl v spánku prevrhnúť. Ale nešlo mi s tým stolom pohnúť. Vtedy mi to bolo jedno, nemal som strach, ani nič. Ale po čase som vlastne zistil, že som mal v izbe poltergeista - ducha, ktorý hýbe predmetmi. Mama vtedy s okultizmom sekla. Pre istotu. Ten písací stôl mám doteraz, ale už mi nikdy nespadol, ani nič podobné. Naozaj neviem, ako by som sa zachoval, keby sa mi to stalo teraz, ale vtedy to bol celkom zaujímavý zážitok a na základe tejto udalosti som začal veriť v paranormálne javy."


Mami, v obýváku je bílý pán a dívá se na mě..

9. září 2012 v 9:41 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Známá mi jednou říkala, že když byla malá, tak její nevlastní otec jí bil a bála se být doma, tak studovala radši na intru. Když pak vyrostla a byla těhotná, tak jí její otec surově zbil, ale naštěstí dítěti se nic nestalo... Když se dítě narodilo, tak její nevlastní otec zemřel na rakovinu. Jednou, když byla doma s manželem a dcerou, se něco stalo. Známá měla na sobě bílé tričko a najednou manžel zařval: Danuš, pojď sem! Když Danuš přišla, tak se jí manžel udiveně zeptal, kde byla, protože ji viděl, jak jde do obýváku, ale Danuš řekla, že byla v koupelně. V tom přišla jejich dcera a řekla: Mami, v obyváku je bílý pán a dívá se na mě. Samozřejmě, když tam šli, nikdo tam nebyl... Danuš s manželem si myslí, že to byl právě zlý otec, který zemřel.."


Spiritalis Itineris - Chcete se stát členem?

9. září 2012 v 9:29 | Kuba
Spiritalis Itineris (SI) je poměně malá skupina lidí, zabívající se okultismem, magii a podobnými aktivitami. Náš řád v současné době tvoří cca 10 lidí z různých koutů republiky. Řád je v současné době veden jedním správcem, neboť při tak malém počtu členů nemá smysl zakládat Radu. Cílem našeho řádu je obohacení vědomstí v okruhu magie a okultismu, snaha zabránění zneužití magie a snaha o zlepšení podstaty života. Pokud se i vy se zajímáte o okultismus a nadpřirozeno, dveře SI jsou vám otevřeny. Jediné co požadujeme je aktivita, zájem a loajalita. Nejsme žádná sekta, která by se z Vás snažila tahat peníze! Členem našeho řádu se může stát každý, kdo již dosáhl 13ti let, avšak plnohodnotným členem se stane až po dosažení 15ti let. Pokud se k nám chcete přidat, nebo Vás něco zajímá, napište prosím na email: jednatel.spiritalis.itineris@email.cz

Řád můžete kdykoliv opustit po složení slibu o mlčenlivosti.


V tom domě straší..

9. září 2012 v 9:17 | Kuba
Fotka od fanynky: "Z této budovy, která je v našem městě, se má stát hotel. Na tom není nic zvláštního, kdyby v něm v noci nestrašilo.. Občané našeho města tvrdí, že v něm v noci hraje piáno, i když po prozkoumání objektu nikdo žádné nenašel. V noci tam je také slyšet štěkot psů. Nevím, co je na tom pravdy, ale dovnitř nikdy nepůjdu. Ještě aby toho nebylo málo, tak číslo popisné je 113."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Je to jen shoda náhod?

9. září 2012 v 9:08 | Kuba
Fanynka nám zaslala tuto fotku: "Tahle fotografie vznikla 12.6. 2010, když jsem s kamarády odjela na stanovačku k jednomu rybníku. Pilo se, poslouchala hudba, opékaly buřty a nakonec sme se i fotili v našem alkoholovém opojení. Tuhle fotku pořídila jedna holka, která si libovala v tajemnu a jakési magii. Všimla jsem si toho, až když jsem nahrála fotky do počítače. Možná je to jen shoda náhod a kouř z ohně se tak zajímavě vytvaroval do obrazce, stejně jako se někdy vytvarují mraky na nebi, ale i tak je to zajímavé...


Podobizna mého manžela na fotce..

9. září 2012 v 9:02 | Kuba
Fanynka nám zaslala tuto fotku: "O dovolené jsme se jeli podívat na Radyni, fotím více fotek, ale na jedné z nich se mi objevila hlava mého manžela (dali jsme jí do kroužku v levo nahoře). Já by jsem si toho ani nevšimla ale jak jsem dávala fotky na FB, tak i počítač označil hlavu vlevo ve stromě a zeptal se, kdo to je...? Co si o tom myslíte? Je to opravdu 100% podobizna mého manžela, jen kouká na opačnou stranu než na fotce. Co to může znamenat? Díky za každý komentář, opravdu mě to zajímá.."


Křičel pusť mě, ale v místnosti byli sami..

9. září 2012 v 8:55 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Jednou mi moje babička vyprávěla o svém zážitku z dětství a dodnes to pořád nemůže pochopit, co se to vlastně tenkrát stalo... Jednou byla doma sama s mladším bratrem. Nějak se svým bratrem hádali a prali, když najednou bratr babičky na ní vzal nůž... Když ale napřáhnul rukou, ve které držel ten nůž, tak jako by mu ji někdo držel a nechtěl aby jí ublížil. On jen křičel pusť mě, pusť mě, ale přitom tam byli jenom oni dva. Je možné, aby to byl duch jejich zesnulé maminky (mé prababičky), která umřela, když byli malí a snažila se babičku před jejím bratrem chránit? Říkala mi to babička, nevidím důvod, proč by si vymýšlela.."

a

Napsala nám vystrašená maminka..

7. září 2012 v 18:06 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Ahoj admine... prosím, tuhle zprávu zveřejni jen v případě, že nezveřejníš mé jméno.... Stalo se něco zásadního, proto píšu. Moje malá dcera mi za jistých okolností řekla, že jednou v noci viděla u stropu pána v klobouku a plášti a že měl i něco v ruce a neví co. Do obličeje mu vidět nebylo. Po vyhledání pár článků na netu jsem zjistila, že není sama, kdo tohohle pána viděl... Většina rodičů popisuje, že ho viděly právě děti. Já jsem tomu nevěnovala pozornost a víc už jsme se o tom spolu nebavily. Dnes, nevím proč, zeptala jsem se jí, jestli ten pán měl dlouhý ruce......odpověď dcery mě doslova rozdrtila... Prý ano a prý strašně dlouhý, tak 2 metry. Koukala jsem na ní a nebyla schopná slov. Zeptala jsem se jí, jestli se jí to stalo ještě někdy, ale prý už ho neviděla, jen se jí o něm jednou zdálo, že prý jí říkal, že se pro ní vrátí. Jsem opravdu rozhozená, potřebuju někoho, kdo mi poradí. Na svou smrt přísahám, že je to pravda, není mi vůbec do smíchu, protože jsem zrovna tomuhle prostě nevěřila... Bojim se..."


Epileptický záchvat

7. září 2012 v 18:04 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Stalo se mi to před dvěma lety, když jsem chodil do druháku na gympl a nezvládal jsem matematiku. Začal jsem chodit na doučování k bývalé profesorce matematiky a jednou, když jsem šel městem k ní, tak jsem si v ulici, mezi dvěma paneláky, kopal do šišky. Zvedl jsem hlavu a viděl jsem jít přes tu ulici nějakou ženu, bylo to asi tak 100 metrů přede mnou, a v hlavě mi proběhla myšlenka, že ještě jednou kopnu do šišky a až se znova podívám před sebe, tak ta žena bude ležet na ulici a bude mít epileptický záchvat. V tu chvíli mě ani nenapadlo jak to dopadne. Kopnul jsem do šišky, zvedl hlavu před sebe, už ta žena nebyla tak daleko a ta žena tam opravdu ležela v křečích. Nežli jsem k ní došel, už u ní byl nějaký muž, který na ni dal kabát a nějaká žena volala záchranku. Slyšel jsem, jak říká, že ta žena na zemi má epileptický záchvat. Stál jsem tam jako opařený. Řekl jsem si, že už tam nebudu nic platný, ale přesto jsem tam čekal, dokud záchranka nepřijela. Nikdy předtím se mi nic podobného nestalo a dodnes to nechápu... Asi to byla prostě jen velice divná náhoda..."


Náhrobek bez jména..

7. září 2012 v 17:43 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Kamarád se svou sestrou se přestěhovali do baráku, který je blízko hřbitova. Oni se ničeho "prý" nebojí a zkusili tam vyvolat satana... Pokoušeli se a nešlo jim to... Tak šli spát a kolem drůhé hodiny ráno se sestra probudila a dostala hlad. Šla si dát něco k jídlo... Když si chtěla rozkrojit rohlík, tak jí okamžitě nůž vypadnul z ruky a spadl jí přímo mezi prsty u nohy. Sestra začala řvát o pomoc a měla strach, bratr přiběhl a ptal se, co se děje... Když v tom někdo zabouchal na dveře strašnou silou... Šli se kouknout přes kukátko a nikoho tam neviděli, otevřeli dveře a najednou před dveřma stál náhrobek bez žádného jména... Za 2 dny se z toho domu odstěhovali."