Skoro jsem přestal dýchat..

4. srpna 2012 v 11:52 | Kuba
"Ahoj, tento týden jsem byl na dovolené a všechno bylo úplně v poho. Poslední den se zatáhlo (bylo to i v předpovědí podotýkám) a mojí přítelkyni přepadla znovu její nemoc (nechci o tom mluvit, je to její soukromá věc) a já jí celou dobu hlídal. Už několik měsíců se nám zdálo, že je ze všeho v pohodě, ale tentokrát to prožívala celkem silně, proto jsem skoro nespal a hlídal ji.. Byli jsme na Živohošti v hotelu a tam byl lampička, která měnila barvy (normální, ale sympatická věc). Nejsem bojácný, spíš naopak, ale vždy, když byla tmavě červená barva, jsem měl zvláštní pocit. I kočky se začaly rvát a hrozně hnusně křičet. Já měl furt pocit, že někde uvidím Slendermana, o kterém jsem nedávno četl.. Ale prostě pocit, že ho fakt uvidím. Neviděl jsem a přítelkyně nakonec usnula, tak jsem to jaksi taky zalomil... Uprostřed noci jsem se hrozně nepříjemně vzbudil... Nikdy se mi nic takového nestalo. Vzbudil jsem se s dušným pocitem a velkou silou (a já jí fakt mám) jsem odhodil něčí ruku z mých úst a nosu. Moje přítelkyně nemá tak velkou ruku, aby mi (byť i ze spaní) dokázala překrýt ústa i nos a rozhodně nemá takovou sílu. Nevím, co to bylo, ale vím, že jsem skoro přestal dýchat a začal jsem omdlívat. Jen má duchapřítomnost a síla mě zachránily bych řekl.... Ale kdo ví, třeba to všechno bylo úplně jinak a kdybych nespal, tak bych to vnímal jinak... Ale doteď jsem si jist, že prostě někdo mě chtěl udusit a přítelkyně ze spaní celkem strašidelně kvičela, jak kdyby jí někdo pronásledoval. Do toho tam ty kočky křičely hrozně divně... Jako mazec... Všechno bych bral v poho, kdybych nezažil to, že mě někdo chtěl udusit... Ani na mě nic nedýchalo studeně, ani jsem z ničeho neměl strach, prostě nic. Jen jsem se bránil a někomu celkem hustě hodil rukou od mých úst a nosu.. A ten někdo ani nevzdoroval. Prostě mě to stálo nějakou sílu a když jsem to dal a u toho myslel na přítelkyni, aby se jí nic nestalo, tak to všechno přestalo, zmizelo a nic už neútočilo a najednou jsem v pohodě bezstarostně spal.... Píšu to asi dost zmateně, ale bude to tím, že nemám tohle vůbec urovnaný v hlavě a jen sepisuju svoje vzpomínky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 plneverze plneverze | 4. srpna 2012 v 16:30 | Reagovat

Tak když to neodporovalo, měl jste to za tu ruku držet, probudit přítelkyni (třeba zakřičet), aby rozsvítila abyste se mohli podívat co to je.

2 možno možno | 5. srpna 2012 v 14:56 | Reagovat

Ľudská myseľ sa niekedy dokáže s človekom pekne zahrať. Existuje porucha spania keď človek jednoducho prestane dýchať. Sám to zažívam (chvalabohu) len pár krát do roka a to pri zaspávaní. Možno sa ti stalo zrovna to akurát pri spaní, ale zobudil si sa. Tie faktory čo si vypísal keď si zaspával mohli mať veľký účinok na to ako si vnímal okolie. A preto sa ti mohlo zdať, že ťa niekto dusí, aj keď si "len" mohol prestať dýchať. Prečítaj si niečo o "spánkovom apnoe," či si niečo z toho niekedy nezažil. Toto je jediná vec čo ma napadlo.

3 mother of the bride dresses mother of the bride dresses | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 6:29 | Reagovat

Q. Why did the teacher jump into the lake?
http://www.faydress.com/

4 Nikuna Nikuna | E-mail | 5. ledna 2013 v 17:27 | Reagovat

[2]:Jj,souhlasím,mě už se to taky párkrát stalo a při nádechu mě to vždycky vzbudilo.Akorát já si z toho dělám vždycky legraci,že "zapomínám" dýchat. :-P Jen mě zaráží,jak píšeš,že jsi nebojácný a přitom věříš na strašidla jako je Slendy,nahání ti hrůzu pářící se kočky-ty u toho jen strašně řvou,jako malé děti(to se nervou,jen se rozmnožují! ;-)a že by ti přítelkyně nepřekryla pusu i s nosem je taky hloupost,páč já mám normální velikost ruky a v pohodě to zvládnu.Už to mám i odzkoušený,páč jsem přítele v noci takhle normálně přidušovala,aby už nechrápal a já se konečně vyspala! :-D  :-D  :-D Třeba to taky byla přítelkyně a a jen ti to neřekla,jako já tomu svýmu! 8-)  :-D

5 womens watches womens watches | E-mail | Web | 26. března 2013 v 7:00 | Reagovat

Q. What kind of ship never sinks?
http://www.shoesfloor.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama