Srpen 2012

Viděl jsem na Silvestra UFO?

3. srpna 2012 v 20:44 | Kuba
"Tak abych se také podělil se svým zážitkem ... Bylo to na Silvestra z roku 2010 na 2011 ... Bydlel jsem v malé vesnici nedaleko města. Ten večer jsem šel 5 km pěšky za přítelkyní, je to klikatá cesta, kde v okolí není žádný dům a dá se říct ani les,jen pole a louky... Chtěl jsem stihnout přípitek s rodinou a tak jsem okolo jedenácté večer vyrazil zpátky domů... Asi v 3/4 cesty jsem se najednou zastavil, podíval jsem se doprava na velkou louku, za kterou byla vidět v dáli další malinká vesnice. Nevěřil jsem vlastním očím, co jsem viděl. Viděl jsem, jak 5 létajících světel pomalu vzlétává. Nejdřív jsem si řekl, že jsou to lampióny, ale nemohl jsem se přestat dívat. Nebyl moc velký vítr, ale ty oranžové světla letěly v pravidelném tvaru celou dobu. Pozoroval jsem je asi 10 minut, než se ztratili na obloze. Přišel jsem domů, úplně vystrašenej, ale udělali ze mě jen blázna... Další den jsem se díval na youtube a našel jsem strašně moc videí ze Silvestru, kdy někdo natočil UFO, po celým světě. Když jsem to říkal kamarádům, někteří se mi vysmáli do obličeje, ale pár známých mi to potvrdilo. Kamarádka, která viděla jiné světla a strejda, který je také viděl. Na UFO věřím od mala, tohle bylo moje první setkání. Věřím, že nejsme sami a tímhle se mi to jen potvrdilo...."

Videa z celého světa, jak fanoušek popisuje - ZDE

Museli jsme tu harmoniku spálit

3. srpna 2012 v 20:42 | Kuba
"Dobrý večer, rozhodl jsem se s Vámi podělit o můj příběh z dětství. Bydleli jsme v rodinném domě na jihu Moravy, který moji rodiče zdědili po pradědovi, který umřel. Rád jsem chodil na půdu, protože tam byla spousta tehdy pro mne zajímavých věcí a jednoho dne jsem objevil starou harmoniku právě po pradědovi, snesl jsem jí z půdy do obýváku a začal jsem na ní hrát. Zhruba hodinu po tom co jsem na ni dohrál se začalo dít něco divného, z půdy šlo slyšet podivné dupání (jakoby tam někdo běhal). Poprvé jsme si doma mysleli že tam jsou kočky nebo nějaká jiná zvířata. Taťka to tam šel zkontrolovat... nic tam nebylo. Tohle se opakovalo několikrát a právě pouze tehdy, pokud jsem hrál ten den na harmoniku. Tyto podivné úkazy se začaly stupňovat... začala se sama od sebe vypínat a zapínat televize a světla. Byly jsme z toho doma dost vystrašení, takže se naši rozhodli harmoniku spálit, abych na ní už nikdy nemohl hrát a od té dobry byl klid."

Historka č. 5

3. srpna 2012 v 20:40 | Kuba
Několik mladých lidí si pronajalo chatu v horách. Jednoho dne bylo tak špatné počasí, že se rozhodili, že radši zůstanou uvnitř. Ale dva z nich, chlapec a děvče, se obavám jenom zasmáli a prohlásili ,že si půjdou zalyžovat jako obvykle. Byli pryč celý den a jejich přátelé už dostávali strach... Právě ve chvíli, kdy se začínalo stmívat, se jejich tváře objevily za oknem. Mávali vesele přátelům a vypadali šťastně... Zvláštní bylo, že do chaty nešli. Druhého dne ráno, je našli omrzlé o několik kilometrů dál. U chaty však neviděli žádné stopy... Jenom se přišli před svou krutou smrtí rozloučit s kamarády...

Lost Tapes: Mothman

2. srpna 2012 v 13:28 | Kie*
V roce 1967 (západní Virginie) bylo nahlášeno, že jakási cizí bytost s červenýma očima, stojí na místním mostě. O dva týdny pozdeji most spadl. Bylo to náhoda nebo pouhá vidina.... A nebo Mothman?Spánková obrna má blízko k astrálnímu cestování

1. srpna 2012 v 19:22 | Kuba
Naše fanynka se nám rozhodla napsat něco, co má velmi blízko k astrálnímu cestování.
"Pár vašich příběhů se téměř shoduje i s mým zážitkem, tudíž jsem se rozhodla se o něj poděli a zároveň objasnit. Několikrát se mi stalo, klidně i 2x do měsíce, že se v noci "vzbudím" a jsem jakoby v polospánku. Nejen v noci teda, klidně i když jsem si šla lehnout po obědě. Nedokážu tenhle stav dost dobře popsat, jelikož mi vždy přijde, že jsem na 100% vzhůru a vnímám téměř racionálně. Abych to přiblížila, jde tedy o to, že se jakoby "vzbudím", slyším nějaký šramot na chodbě, třeba i povídání několika lidí, pokřikují na sebe, jako kdybych byla na nějakém tržišti. Jsem spocená, se*u strachy, chci křičet, ale nemůžu vydat ani hlásku! Chci se štípnout, že je to jen sen, ale nemůžu se ani hnout! Trvá to chvilku, a poté se proberu úplně, srdce až v krku a bojím se dále usnout, že se mi to stane znovu... Nedalo mi to a jelikož se mi to stávalo opravdu často, začla jsem o tom něco hledat. A po nedlouhém hledání našla! Našla sem i zpovědi některých účastníků podobných "nočních děsů" a shodovali se s mým zážitkem. Někteří ale viděli nad sebou černý stín, někteří udávali, že to je prý obrys postavy, stejné sluchové halucinace, stejné dočasné ochrnutí těla. Mohu říct, že se mi opravdu ulevilo, jelikož to má své pojmenování. Jedná se o SPÁNKOVOU OBRNU, která je naprosto běžná a trpí jí nemalé procento obyvatelstva. Je to zcela neškodná, nechci říct, že porucha, ale dokáže nás pěkně poškádlit!! Je fakt, že velmi úzce souvisí s astrálním cestováním. Měla jsem známou, která mi vyprávěla, že vidí sama sebe jak spí i jak se její manžel vedle ní zvedá... Asi není radno si s tím zahrávat. Viděla jsem film na téma astrální cestování, jmenoval se Insidious. Pokud vás toto téma zajímá, mrkněte na něj..."


Slyšíme chození po schodech, bouchání na dveře..

1. srpna 2012 v 14:38 | Kuba
Další z kratších příběhů si můžete přečíst právě teď! Celá rodina neví, odkud zvuky přichází...
"Asi před 6 měsíci jsme se přestěhovali do nového bytu. Nic se nedělo, vše bylo v pořádku, ale poslední 2 měsíce slyšíme chození po schodech a nebo bouchání na dveře...právě před chvilkou jsme slyšeli to strašlivé bouchání na dveře... Mámu a tátu to vždy vzbudí, ale nemohou prostě přijít na to, co se vlastně děje... Ty zvuky jdou slyšet nejvíce kolem půl 2 ráno"