Srpen 2012

Nejspíš jsem viděl samotnou Smrt..

6. srpna 2012 v 19:15 | Kuba
"I já bych se rád s Vámi podělil o jednu nevysvětlitelné příhodu. Stalo se to přesně před 2 lety, když jsme byli právě na dovolené. S bratrancem jsme byli v jednom hotelovém pokoji, byly asi 2 hodiny v noci, když jsme zhasli a šli spát. Ale já ne a ne usnout. Byl jsem strašně unaven, nechápal proč... Najednou asi o půl 3 jsem slyšel zvuk podobný jako když tikají hodinky. Bylo to docela hlasité... nevěděl jsem, co si mám o tom myslet. Najednou jsem potřeboval na záchod. Když jsem seděl na záchodě, zase najednou začali tikat ty hodiny. Přesně 6x zatikali Tik tak Tik tak Tik tak. Byl jsem absolutně v šoku... pak jsem se vrátil do postele, ale ještě předtím jsem se podíval ven přes balkonove dveře a tam stála nějaká černá postava. Když jsem se tam podíval, tak prostě zmizela... Myslím si, že to byla prostě Smrt, nevím jak si to vysvětlit. Přesně 6 dní nato, zemřel bratr mého nejlepší kamaráda..."

Úmrtí kočky o půlnoci

5. srpna 2012 v 19:57 | Kuba
"Chtěla bych se s vámi podělit o jeden zážitek. Měli jsme kočku Mellisu a vždycky když byl úplněk, tak hrozně vyváděla a mňoukala (vždycky to začínalo o půlnoci a přes den jenom zřídka). Byl konec července a začínal úplněk. Začala půlnoc a Mell začala jako vždycky vyvádět, ale tentokrát to bylo až moc. Jako by nám něco říkala, ale samozřejmě jsme jí nerozuměli. A protože odpoledne čuchala jakousi hlínu na zahradě, mysleli jsme si , že trochu té hlíny snědla a teď jí bolí břicho. Tak jsme druhý den jeli k zvěrolékaři, aby jsme se ujistili, že není nějak nemocná, protože nám to kňučení a mňaučení přišlo nějaké podezřelé. Doktor nám sdělil, že je zdravá jako rybička, že se nemusíme ničeho bát. Uklidnilo nás to, ale to její kňučení bylo drůhý ten v noci ještě horší, tak jsme ji ten den zavřeli do chodby, protože se s ní nedalo vůbec spát. To ale začala škrábat na dveře, tak jsme se vůbec nevyspali... Už jsme mysleli, že znovu zajedem ke zvěrolékaři, ale zničeho nic to všechno přestalo. Mellisa se uklidnila a mysleli jsme si, že je to už za námi... To jsme se ale mýlili. Den po tom, co všechno skončilo, Mellisa o půlnoci zemřela (věděla jsem to, protože jsme se s kámoškou ještě dívali na film). Nikdo nevěděl proč ani jak, prostě umřela. Přišlo mi to hrozně divný..."

Slender Let's Play

5. srpna 2012 v 19:50 | Kuba
Přinášíme vám video, ve kterém hraje náš fanoušek hru, kterou jsme vám sem dávali. Jmenuje se Slenderman. V noci ta hrá působíé opravdu strašlivě, musíte posbírát všechny papírky, a nesmí vás při tom vidět Slenderman, když ho uvidíte, musíte začít utíkat a nesmíte se mu kouknout do "obličeje". Tak se na to koukněte, dokonce nás zmiňují i v popisku a ve videu :)


Ovce s lidskou tváří

5. srpna 2012 v 19:35 | Kuba
Jedním z nejaktuálnějších případů anomálií zvířat je ovce, která loni přivedla na svět jehně s lidskou tváří. Zvěrolékař, který při porodu asistoval zůstal v němém úžasu. Ve svých 29 letech už prý zažil a viděl leccos včetně dvojhlavých mada, nadbytečných končetin, ale lidskou tvář na zvířecím těle musel rozdýchávat o něco déle. Později se vyjádřil o možném důvodu podobných mutací, který přikládá složení stravy zvířat. Ta měla prý nadbytek vitamínu A, který může zapříčinit různé anomálie.


Všichni v okolí slyšeli hrozný křik

4. srpna 2012 v 14:23 | Kuba
"Maly klučina mé sousedky se vracel kolem osmé hodiny domu od kamaráda, který bydlel naproti v domě. Když odemykal vchod, slyšeli snad všichni v okolí děsný křik. Svědkové, nedokázali popsat co se vlastně stalo.. Jedni tvrdili, že se prostě sesunul k zemi mrtvý, druzí, že zahlédli cca dvou metrového člověka v obleku..Kdo ví jak to bylo, ale jedno ti řeknu, pokaždé když jdu večer domů a blížím se k tomu vchodu, naskakuje mi husí kůže..V noci jde slyšet v domě jeho křik. Není to přijemné.."

Zachránil mě snad přízrak?

4. srpna 2012 v 12:14 | Kuba
"Promiňte že vám píšu, ale děsí mě to už, hodně hodně dlouho a potřebuju poradit. Stalo se to jednou, myslím že to byl první letní den a byla šílená bouřka, hromy, blesky, celý den pršelo a nepřestávalo a byli jsme zrovna na chalupě, kde nám při každých bouřkách vypínají proud. Bylo něco před půlnocí, když jsem potřebovala na záchod. Zapálila jsem jednu svíčku a šla. Máme takovou dlouhou chodbu s zrcadly jako skříně a botníky. A jak jsem tak šla, pořád jsem se dívala na svůj odraz, ale pak se stalo tohle... byl to takový blesk, že osvítilo celou chodbu a já uviděla za sebou přízraky, byly všichni v černých hábitech přes hlavu a vznášeli se a jeden z nich ukazoval doprava k velkému oknu, z kterého jsme viděli na celou ulici. Pak se ozval hrom a všechno zase utichlo. Byla jsem tak vyděšená, že jsem se nemohla pohnout, doslova a pak oknem proletělo kus zdiva a rozsypal se po celý podlaze. Nevím jestli mě to varovalo a pomohlo mi to, abych se nehnula... Ráno jsem zjistila, že blesk uhodil do sloupku, který držel plot a spadl do okna. Co si o tom myslíte vy!? Poraďte děsí mě to....."

Viděl snad náš fanoušek UFO?

4. srpna 2012 v 12:06 | Kuba
"Ahoj, chtěl bych se s vámi podělit o můj příběh a možná i počíst vaše názory na tu událost. Předvčerem jsme se rozhodli s kamarádem stanovat. No a jak tomu obvykle bývá, šel jsem mu naproti, protože se už stmívalo. Když jsme se asi v půlce cesty potkali, upoutalo moji pozornost světlo na obloze. Bylo to, jako by svítili 3tečky do trojúhelníku těsně u sebe a mělo to oranžovou barvu.. Pvní to bylo na místě, potom to letělo směrem doleva nahoru a v tu ránu sem řekl kamarádovi, ať se okamžitě otočí.. viděl to taky, najednou to zase začalo letět na pravou stranu.. nevěřícně jsme se na sebe podívali a jakmile jsme se podívali zase na oblohu, nebylo to tam.. do teď si to nedokážeme vysvětlit. Když si na novinky CZ dáte do vyhledávání UFO, tak je tam takový video, myslímže z 6.7 že to bylo vidět v USA Polsku a Slovensku.. "

Odkaz, o kterém fanoušek mluví, najdete ZDE

Natočil někdo skutečného mimozemšťana?

4. srpna 2012 v 12:02 | Kuba
Docela mi to nahání strach, ještě když na to koukám v noci. Co si o tom myslíte?


Vycítil můj malý brácha dědovu smrt?

4. srpna 2012 v 11:54 | Kuba
"Dobrý večer, chci se podělit o velmi zajímaví zážitek, co se stal cca před 5-ti lety mému bráškovy, kterému bylo asi 3 roky. Měli jsme dědu na Slovensku a jednou, podzimního večera, šel brácha spát k rodičům do ložnice. Nemohli jsme ho odtamtud dostat pryč. Hned ráno zavolala babička že se děda dostal infarkt... Druhý den v noci se to opakovalo a brácha k tomu začal v ložnici rodičů brečet. Babička opět ráno zavolala, že děda leží v komatu. Za týden později šel brácha zase o půlnoci spát k našim a vzal si sebou peřinu a polštář. Tentokrát spál jako mrtvej.. Ráno zavolala babička že děda zemřel... Je fakt divný, že brácha chtěl spát vždy u rodičů přesně tu noc, co babička ráno volala, že se dědovi něco stalo..."

Skoro jsem přestal dýchat..

4. srpna 2012 v 11:52 | Kuba
"Ahoj, tento týden jsem byl na dovolené a všechno bylo úplně v poho. Poslední den se zatáhlo (bylo to i v předpovědí podotýkám) a mojí přítelkyni přepadla znovu její nemoc (nechci o tom mluvit, je to její soukromá věc) a já jí celou dobu hlídal. Už několik měsíců se nám zdálo, že je ze všeho v pohodě, ale tentokrát to prožívala celkem silně, proto jsem skoro nespal a hlídal ji.. Byli jsme na Živohošti v hotelu a tam byl lampička, která měnila barvy (normální, ale sympatická věc). Nejsem bojácný, spíš naopak, ale vždy, když byla tmavě červená barva, jsem měl zvláštní pocit. I kočky se začaly rvát a hrozně hnusně křičet. Já měl furt pocit, že někde uvidím Slendermana, o kterém jsem nedávno četl.. Ale prostě pocit, že ho fakt uvidím. Neviděl jsem a přítelkyně nakonec usnula, tak jsem to jaksi taky zalomil... Uprostřed noci jsem se hrozně nepříjemně vzbudil... Nikdy se mi nic takového nestalo. Vzbudil jsem se s dušným pocitem a velkou silou (a já jí fakt mám) jsem odhodil něčí ruku z mých úst a nosu. Moje přítelkyně nemá tak velkou ruku, aby mi (byť i ze spaní) dokázala překrýt ústa i nos a rozhodně nemá takovou sílu. Nevím, co to bylo, ale vím, že jsem skoro přestal dýchat a začal jsem omdlívat. Jen má duchapřítomnost a síla mě zachránily bych řekl.... Ale kdo ví, třeba to všechno bylo úplně jinak a kdybych nespal, tak bych to vnímal jinak... Ale doteď jsem si jist, že prostě někdo mě chtěl udusit a přítelkyně ze spaní celkem strašidelně kvičela, jak kdyby jí někdo pronásledoval. Do toho tam ty kočky křičely hrozně divně... Jako mazec... Všechno bych bral v poho, kdybych nezažil to, že mě někdo chtěl udusit... Ani na mě nic nedýchalo studeně, ani jsem z ničeho neměl strach, prostě nic. Jen jsem se bránil a někomu celkem hustě hodil rukou od mých úst a nosu.. A ten někdo ani nevzdoroval. Prostě mě to stálo nějakou sílu a když jsem to dal a u toho myslel na přítelkyni, aby se jí nic nestalo, tak to všechno přestalo, zmizelo a nic už neútočilo a najednou jsem v pohodě bezstarostně spal.... Píšu to asi dost zmateně, ale bude to tím, že nemám tohle vůbec urovnaný v hlavě a jen sepisuju svoje vzpomínky.

Záhadný dům v Oregon Vortex

4. srpna 2012 v 11:51 | Kuba
To, co teď uvidíte, absolutně popírá všechny zákony fyziky. Jen se na to koukněte..


Duch zavražděné dívky na nádraží?

4. srpna 2012 v 11:49 | Kuba
"Chtěla bych se s vámi podělit o jeden zážitek...Stalo se to asi před rokem, když můj bratr jel se svými přáteli na takovou chatku... Jednou v noci se šel jeden kluk podívat do lesa a najednou se okolo něj mihlo něco bílého... tak okamžitě utíkal zpátky do chatky a řekl to ostatním klukům, ty mu však nevěřili. O pár minut uviděl můj bratr to samé na kolejích, ono to nešlo, ale mihlo se to... Pak už mu věřili. Kluci se na tu věc pokoušeli křičet a mluvit sní ale nic, když šli k té věci, tak se najednou ztratila... Druhý den ráno volali mamce, ať pro ně okamžitě přijede. Když mamka přijela, řekli jí, co se stalo a mamka říkala, že už je to dávno, co na vlakovém nádraží znásilnili a zavraždili jednu holčinu... Prý to klidně mohla být nějaká nespokojená duše..."

Bíle prsty..

4. srpna 2012 v 11:45 | Kuba
"Kamarádka mi vyprávěla, že odjela s rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala sama doma. Pozvala si domů dva kamarády. Večer, když byli unavení, tak šli spát. Ale když usínali, tak najednou slyšeli, jak někdo otevírá a zavírá dveře... Viděli hýbající se dveře, ale nikdo s nimi nehýbal... Najednou uviděli tři bílé prsty, jak sjíždí po skleněných dveřích...Byl to pro ně šok a skoro celou noc nespali. Další den našli rodiče svou dceru a její kamarády natlačený na pohovce. Byli úplně bledí. Když to řekli rodičům tak jim to nevěřili..."

Zachránila nás prababička?

4. srpna 2012 v 11:40 | Kuba
"Jednou jsem šel okolo půlnoci spát, a tu noc se mi zdál zvláštní sen... moje prababička, která je už 10 let po smrti, se mi zjevila ve snu... pořád na mě volala, ať vstávám... pak si jen pamatuju, že jsem dostal velkou žízeň a vzbudilo mě to, tak jsem se šel do kuchyně napít... už na schodech sem cítil divný zápach. Když jsem přišel do kuchyně, byl tam strašnej dým... hořelo tam... Kdybych přišel tak o 15 minut později, vyhořeli by jsme. Chtěla mě snad má prababička varovat? Nikdy jsem na duchy a podobný věci nevěřil, ale tohle mě docela vyděsilo.."

Život po smrti. Sedm způsobů, jak tělo žije dál

4. srpna 2012 v 11:38 | Kuba
"Naprostá většina tělesných procesů, které jsou za života běžné, pokračuje (alespoň nějakou dobu) i po smrti…Tento článek je velmi naturalistický a může se vám zdát i nechutný; je však jen ukázkou toho, jak křehká jsou naše těla a jak jemná je hranice mezi životem a smrtí. Snažili jsme se témata seřadit tak, aby na začátku byla ta snesitelnější." ČÍST VÍCE

Kameny z Icy

3. srpna 2012 v 21:29 | Kuba
V roce 1955 objevil doktor Javier Cabrera v peruánské oblasti zvláštní kameny. Byly ozdobeny kresbami a údajně vytvořeny původním indiánským obyvatelstvem v oblasti. Jejich kresby vědecký i laický svět absolutně šokovaly a šokují dodnes. Jsou na nich zobrazeny postavy lidí a dinosaurů ve stejné době! Těchto 20 000 kamenů je zřejmě starodávná knihovna. Nezachycují ovšem pouze dinosaury, ale i operace srdce. Všechny tyto originální kameny byly označeny jako nejméně jeden tisíc let staré.


Utajené fotky prvního přistání na Měsíci?

3. srpna 2012 v 21:22 | Kuba
Proč na snímku vlevo není vidět anténa, jako na fotografii vpravo?
Nebo to je snad jen optická chyba?


Automatické psaní - Pište bez vědomé kontroly

3. srpna 2012 v 21:09 | Katka
Už jste někdy slyšeli o automatickém psaní? Je to fenomén, který je založen na psaní bez vědomé kontroly. Zastánci tohoto jevu tvrdí, že vytvořené materiály mohou pocházet od netělesných entit, někdy označovaných za "duchovní průvodce". Je to forma komunikace duchovního světa s použitím lidského těla. Můžete tedy údajně komunikovat s mrtvými, či předvídat budoucnost. První varovné signály této schopnosti jsou : mravenčení v pažích, snad i pocit jako by vám tělem projel elektrický šok. A pokud dokážete podvědomě a bez vysvětlení zapsat četné stránky textu, možná je to díky této schopnosti...

Test pro odvážné :

  • Vezměte si papíry a pero a pohodlně se usaďte ke stolu, pero byste měli držet lehce nad papírem..
  • Uvolněte se a snažte se nemyslet na nic než na psaní, které chcete uskutečnit..
  • Pokud chcete kontaktovat konkrétní entitu, tak ji v tomto stádiu požádejte o pomoc, požadavky říkejte stručně..
  • Když začnou přicházet zprávy, zapisujte vše - i když se vám budou zdát nesmyslné.

ALE - jsou tu i jistá rizika, např. dozvědění se znepokojujících informací. A autor knihy Tajemství podvědomí - Edgar Cayce - dokonce popisuje případ, kdy ženu ovládla entita, s kterou takto komunikovala....


Přízrak u Bezvěrova

3. srpna 2012 v 20:53 | Kuba
"Zdravím, také bych se chtěla podělit s mým zvláštním zážitkem... Nudila jsem se a tak jsem si projížděla různé trailery na filmy. A jak jsem tak koukala, tak jsem narazila na horor Ďábel v těle... docela mě to zaujalo a tak jsem zavolala přítelovi, jestli by jsme na něj nemohli zajet do kina. Souhlasil, takže se jelo. Do Plzně to máme celkem daleko a tak sme se rozhodli vyjet dříve. Dojeli jsme kolem 18 h do nákupního centra a ještě pokukovali po obchůdkách. Ve 20:00 nám začínal film. Tak jsme si sedli a začalo to... docela fajn horor, líbilo se mi to. Skončilo to a my jsme vyjeli na cestu domů. Dělala jsem si z přítele srandu, že pojedeme přes Bezvěrov (to je tam, kde se o vánocích natočil duch), ale stejně jsem tomu videu nevěřila, tak jsem se ani nebála... Jeli jsme a bylo asi tak 22:30, když jsme byli pár km před Bezvěrovem, ale já si to vůbec neuvědomovala a bylo mi to vlastně jedno. Najížděli jsme na takový kopeček, když jsem přítele upozorňovala na to, že na silnici stojí někaký člověk. Přítel měl co dělat, aby se mu stihl vyhnout. Stál tam...nehýbal se a já mu prostě neviděla do obličeje. Byla jsem v šoku i přítel. Co to sakra bylo? Další překvapení nás čekalo, když jsme sjeli kopeček a tam byla cedule s nápisem BEZVĚROV... Opravdu mi v tu chvíli bylo divně... Přítel ihned volal mamce a řekl jí to. Mamka nám řekla, že to místo je opravdu prokletý a že je opravdu zvláštní, když tam v noci projíždíte... Dojeli jsme domů a šli jsme spát. Mě to ale stejně nedalo... a vyhledala jsem si kontakt na pána, který v zimě natočil toho ducha. Napsala jsem mu celý náš příběh a doufala jsem, že mi odpoví. Odpověděl ...napsal mi, že duch se mi opravdu může zjevit jako stojící postava, které něco chybí. Také mi napsal, jestli bych se nechtěla s ním a ještě jednou paní sejít, ale napsala jsem mu, že jsem se chtěla dozvědět jen to, jestli to byl duch, nebo ne. A na to mi také odpověděl...."

Video, o kterém naše fanynka mluví, najdete ZDE

Jako poslední možnost bylo rukou bouchnout do kliky..

3. srpna 2012 v 20:50 | Kuba
"Zdravím, také bych měl jeden příběh. Bylo to letos v zimě, moje, teď už bývalá přítelkyně, spala u mě. Bylo někdy kolem asi půl druhé ráno, nevím, prostě v noci jsme vypli počítač a všechno kolem, že půjdem už spát. Tak sme si oba lehli, řekli si dobrou noc atd. Byl klid... v celém domě bylo ticho, když v tom najednou se od okna ozval zvuk, jak kdyby někdo bouchl do okna. Přítelkyně vystrašená, tak jsem vstal a šel se podívat k oknu. Zkusil jsem zaťukat na sklo, ten zvuk to nebyl, zkusil jsem zaťukat na rám, také nic. Jako poslední možnost bylo rukou bouchnout do kliky a trefa, toto bouchnutí udělalo přesně ten stejný zvuk, jako se před chvílí ozval sám od sebe. V mém pokoji jsme byli jen my dva a leželi jsme vedle sebe v posteli. V tomto pokoji zemřela moje babička a není to jediný divný zážitek, co tu za tu dobu, co tady bydlím mám..."