Srpen 2012

Zrovna dnes má narozeniny..

12. srpna 2012 v 17:39 | Kuba
Tento skutečný příběh nám byl zaslán na náš Facebook.
"Někdy před 10ti lety mi těžce onemocněl otec.. Naráz chytl moc nemocí (žloutenka, zápal plic, zánět hltanu..) a za pár dní zemřel. Vše proběhlo jak mělo. Vyřizování pozůstalosti, pohřeb a následné prodání domu, na kterém otec pracoval 2 roky. Uvědomil jsem si, že jsem se s ním nikdy nerozloučil.. v noci ho z domu odvezla sanitka a následně v nemocnici zemřel. Na pohřbu mě k němu nepustili (bylo mi 11 let) a já si nemohl za boha vzpomenout, co jsem mu naposled řekl. My jsme se s mámou přestěhovali do jiného bytu ve městě a pár týdnů potom se mi stalo něco zvláštního. Byla noc, já spal, máma taky a navíc byla bouřka. Měl jsem asi noční můru, už nevím a probudilo mě zaburácení hromu. Polekaně jsem se probral a podíval se nevím proč do chodby. Stál tam můj táta... ve svých tipických kalhotách a ve svém svetru, co stále nosil. Tvář jsem přímo neviděl, ale věděl jsem, že je to on. I tak sem strachy zakřičel, ale táta hned zmizel. Celou noc jsem nespal a ráno jsem to řekl mámě. Ta zbledla a jen mi řekla toto: Mě se o tátovi zdálo. Zase jsme byly spolu. A víš co je zvláštní? Že zrovna dnes má narozeniny..."


Bestie roztrhala 20 ovcí

11. srpna 2012 v 15:44 | Hans
Letos na jaře v Británii v Kamrijských horách ve Walesu bylo objeveno 20 roztrhaných ovcí. Způsob útoku nepřipomíná lišku ani psa, zabiják musel být větší a silnější. Jednalo se pravděpodobně o kočkovitou šelmu. Podivné je, že na tomto území by nějací predátoři žít neměli. Mezi zabité ovce patřily i mláďata. Poslední případy rozervaných těl objevil zemědělec Mark Davey. "Měli jsme velmi podivný pocit, protože mezi oběťmi byla i mláďata. Všiml jsem si také malého jehněte, které podle mého zdání bylo pečlivě umístěné v koutě zříceného domku. Bylo nedotčené a zřejmě tam bylo z nějakého důvodu, jako by se k němu někdo nebo něco mělo vrátit později," vypovídá Mark Davey. Podle místních se jedná o tzv. Bontskou bestii, která byla viděna už od 70. let.


Máma vlastně v pokoji vůbec nebyla..

8. srpna 2012 v 21:00 | Kuba
"Zdravím, dneska v noci jsem šel spát okolo půlnoci a v pokoji mám televizi a nastavil jsem si, aby se v 1 hodinu ráno vypla. Nějak v noci pak ke mě do pokoje vešla mamka a tichým hlasem mi řekla, že tu televizi vypne. Já byl celou tu dobu otočenej ke zdi a jen jsem ji řekl, ať to vypne a řekl jsem jí dobrou noc. Když jsem se mámy pak ptal, kolik bylo hodin, když mi tu televizi vypinala, řekla mi, že u mě v pokoji vůbec v noci nebyla..."

Letělo to dost blízko u letadla..

8. srpna 2012 v 20:38 | Kuba
"Před pár lety (může to být zhruba tak 7 let), jsem s rodinou letěl do Řecka, na jeden z Řeckých ostrovů a viděl jsem něco zvláštního. Když jsem se podíval z okénka, tak jsem vedle letadla viděl zvláštní létící objekt, kulatého tvaru. Ten objekt za sebou zanechával kouřovou stopu, chvilku letěl vedle letadla a pak prudce změnil směr a dal se střemhlav k zemi. Ta věc letěla dost blízko našeho letadla. Nevím co si o tom mám myslet..."

Pilot objevil záhadné kruhy v obilí

8. srpna 2012 v 20:32 | Kuba
"V polích nedaleko Jihlavy se objevily dva zvláštní kruhové obrazce. Všiml si jich pilot letadla Filip Zejda. Složitější obrazec se nachází u Bílého Kamene, jednodušší se třemi kruhy je u Vyskytné. Zejda by byl rád, kdyby je prozkoumali ufologové. Letového instruktora Zejdu, který s sebou vzal do letadla ještě fotografa, zaujalo, že se obrazce objevily tak blízko u sebe." ČÍST VÍCE...

Starý rodinný domek plný záhad

8. srpna 2012 v 20:30 | Kuba
"Bydlím s rodinou ve starém domě v centru Prahy. Nastěhovali jsme se sem zhruba před třemi roky. Bydlelo tu mnoho jiných rodin, ale z nějakého důvodu vždy jen chvili. Nikdy se tu nestalo nic divného, až jednu noc... sedím takhle dlouho do noci u počítače a potřeboval jsem na WC. Musim projít přes celý obývák po tmě, kde je teprve vypínač. Když jsem se vracel zpátky do svého pokoje znovu po tmě tak jsem viděl něco, co mě fakt vyděsilo... zahlídl jsem klečící postavu ženy vedle stolu. Když jsem se podíval přímo tam, tak jsem nic neviděl, věděl jsem o ni v podvědomí, věděl jsem jak vypadá a že tam je i když ji nevidim... Nějak jsem na to začal zapomínat, když zhruba za půl roku u mě spala přítelkyně. Z ničeho nic se při usínání zvedla a koukala s vykulenýma očima na schody. Ptám se, co se děje a ona, že viděla jak tam sedí žena a dívá se na ni. Nejhorší je, že jsem ji o tom, co sem viděl já, nikdy neřekl a ona popsala tu samou ženu... Zhruba 30 let, tmavé, středně dlouhé vlasy a smutný pohled. Od té doby se začali dít stále divnější věci. Jinou postavu jsem spatřil v baráku ve výtahu, když jsem se díval do zrcadla... nějaký muž stál před zavírajícíma se dveřma výtahu a díval se dovnitř. To samé o pár dní viděla i má sestra... Od těchto událostí se tu občas stává, že ráno vylezu z pokoje a všude jsou rozházené útěrky, kapesníky, otevřené šuplíky i když jsem celou noc byl sám doma. Někdy jde slyšet bouchání na dřevěné dveře skoro v pravidelném rytmu... Opravdu nevím, co se tu děje.."

Když jsem se otočila, zahlédla jsem neznámou dívku

8. srpna 2012 v 20:05 | Kuba
"Byli jsme na chalupě, kde je stará stodola a nefunkční mlátička. Sedáme tam a povídáme si, jenom tak, když nemáme co dělat. Při západu slunce jsme tam seděli všichni - moje 2 sestřenice, bratranec a já se ségrou. Všichni byli u vymlácené díry, takže byli na světle. Jenom já jsem byla na konci, ve tmě. Ani nevím, z čeho jsme si dělali srandu, ale každý to poslal dál. Já se otočila na pravou stranu a řekla jako ostatní - "Pošli to dál". V tu chvíli, když jsem se otočila, jsem zahlédla neznámou, malou dívku, ve starém, řekla bych vesnickém oblečení. V tu chvíli, když jsem si uvědomila, že jsem něco zahlédla, jsem byla vyděšená, neotočila jsem se znova, ale pořád jsem jí vedle sebe cítila...Když se můj bratranec na mě podíval, jako by rychle zmizela. Nikomu jsem to neřekla, všichni by se mi smáli. Přes den jsme tam seděli a nic. Možná, že jsem si to jen namlouvala, ale nebyl to zrovna příjemný pocit...."

Tohle mě docela vyděsilo..

8. srpna 2012 v 19:50 | Kuba
Tak tady opravdu nevím o co jde.. Když jsem na to koukal večer, dost jsem se i lekl. No, posuďte sami.. Nechtěl bych to zažít, fakt ne :)


Obří plazí humanoid

8. srpna 2012 v 19:39 | Kuba
Tohle video je docela šokující.. Na videu je zachyceno něco opravdu divného. Vypadá to jako obří chodící plaz - humanoid. Video si přetočte na 0:17, právě tam se tato bytost objeví..


Duch, který chce navázat kontakt

8. srpna 2012 v 19:34 | Kuba
Dnes vám přinášíme hned dvě videa, na kterých je opravdu něco zvláštního. Na prvním videu je samotný děj a na druhém je už člověk, který se těmito jevy zabýva a zkouší navázat kontakt s tim něčím..


Video, na kterém je už osoba, která se toto pokouší vyřešit, je ZDE.

Orby v Muzeu Alchymistů

8. srpna 2012 v 19:26 | Kuba
Od naší fanynky nám přišla fotka, která má i svůj příběh: "Dneska jsem byla s rodinou v Praze a navštívili jsme Muzeum Alchymistů, které nás velice zaujalo, především svou historií. Při odjezdu jsme si s mamkou prohlížely fotografie a všimli jsme si zajímavé fotky, kterou přikládám. Na 99% jde o tzv. Orby, jelikož na žádné další fotce z toho domu orby nejsou. Prach to taky není a špína na čočce taky ne. Navíc jsem si všimla, že jsou jakoby ve spirálovitém útvaru, nebo to vypadá, jako kdyby stoupaly či sestupovaly po schodech. V celém domě byla cítit taková zvláštní energie. Dříve tam podle legendy žil sám Faust a dokonce i královští alchymisté."

imagebam.com

V tom křesle jsem viděla něco zvláštního..

8. srpna 2012 v 18:33 | Kuba
"Taky bych se chtěla podělit o svůj příběh. Vždy jsem věděla, že něco existuje, ale nikdy jsem nevěřila, že se to může stát i mě. Začátkem prázdnin jsem byla u známé na kafe, povídali jsme si a já měla zvláštní pocit, takový nepopsatelný. Seděla jsem na sedačce a ona seděla na proti mě v křesle. Vedle jejího křesla bylo ještě jedno... a v něm jsem něco viděla.... Bylo to jakoby průhledné... nevěnovala jsem mu pozornost a stále to tam bylo, jak kdyby to poslouchalo, co si povídáme. Když jsem to řekla té známé, zarazila mě její odpověď, která zněla, že nejsem první co tohle viděla..."

Rozhodně to nejsou činy jednoho člověka...

8. srpna 2012 v 18:30 | Kuba
"Moje babička koupila hodně dávno barák, kde dva lidi zemřeli oběšením,a zastřelením. Pak po mnoha letech přizenou smrtí zemřel i dědeček v tom baráku. Už ale za života dědy se tam stávali hodně podivný a strašidelný věci. Slyšeli jsme, jak se sune nábytek, ale vše bylo na stejném místě. Ve 3 ráno někdo běhal po dřevěných schodech do podkroví... U baráku byla vidět černá silueta, jednou byla vidět i v baráku. Když děda zemřel, postel jsme přestěhovali do podkroví. Na jednu noc jsem si chtěl ustlat na tý posteli, ale nedošlo mi, že to byla právě ta dědova. Seděl jsem na ní a četl si sms zprávu.... postel najednou začala sama od sebe vrzat, tak jsem si sbalil věci a už do podkroví nešel.. Stávají se tam opravdu divný věci, přemýšlel jsem i o tom, že bych nechal nahrávací přístroj v centru největšího dění, což je podkroví, ale bylo mi to zakázáno s tím, že by se to všechno mohlo ještě zhoršit. Všichni jsme něco viděli nebo slyšeli a rozhodně to nejsou činy jednoho člověka..."

V telefonu bylo úplné ticho..

8. srpna 2012 v 18:24 | Kuba
"Jednu noc jsem spal a zazvonil mi mobil. Volala mi moje babička, zvedl jsem to, ale v telefonu bylo ticho. Úplné... Tak jsem usnul. Nevím jak dlouho jsem spal, ale náhle jsem se vzbudil. V pokoji byla zima, i když byl červenec. Měl jsem otevřené dveře, ale vím na 100%, že jsem si je zavíral a hlavně nikdo nebyl doma! Dostal jsem strach, ale hledal jsem racionální vysvětlení. Vysvětlil jsem si to průvanem, zavřel jsem je a chtěl jsem znovu usnout. Znovu zazvonil telefon od babičky... a znovu úplné ticho... Když jsem to položil, přišla mi od ní prázdná zpráva. Myslel jsem, že se snaží na mobilu něco udělat a nechal jsem to být. Usnul jsem a když jsem se ráno probudil, byli otevřené dveře a můj notebook byl zapnutý a byla tam nalezená ve složce fotka babičky... Absolutně nechápu, co se tu noc dělo.. Dopoledne mi volala mamka, že babička v noci zemřela. Jsem si jist, že se moje babička byla rozloučit..."

Už nikdy jsme tamtudy nejeli…

8. srpna 2012 v 18:21 | Kuba
"Jednou jsem jel s kámošem večer, za šera, domů na motorce po starý lesní cestě, když nám přes cestu přeběhlo divoký prase... S kámošem jsme se vylekali, tak jsme zastavili, abychom jsme se uklidnili. Pak jsme chtěly znovu jet, ale motorka nechytala. Zkontrolovali jsme benzín, ale všechno bylo v pořádku. Tak jsme začali tlačit. Když najednou se za náma ozval strašnej křik, jako když brečí dítě... Tak jsme se ohlídli ale za náma nic nebylo. Tak jsme zrychlili a znovu jsme se ohlídli a tam stál nějakej vysokej chlapa a šel k nám! Rychle jsem se pokoušeli motorku znovu našlápnout - díky bohu chytla! Rychle jsme odtamtaď vypadli. Už nikdy jsme tamtudy nejeli…"

Slyšel jsem někoho utíkat, ale nikde nikdo

8. srpna 2012 v 18:19 | Kuba
"Minulý rok v červnu mi zemřel děda na rakovinu.Jak naši neveděli, že kouřím, tak jsem chodil večerkouřit ven v noci před barak. Jednou ve 2 ránojsem šel za barák a slyšel jsem jak někdo utíka zamnou... řekl jsem si, že to byla nějaká kočka. Druhý denjsem tam šel znova ve 2 za barák a znova jsem slyšel jak někdo utíka zamnou, ale tentokrát jsemto slyšel i vedle mě, i před barakem a nikdo nikde. Úplně mě zamrazilo... ještě teď mě mrazí. Je možné, že to byl děda?"

Ta osoba měla nějaký pytel..

8. srpna 2012 v 18:12 | Kuba
"Jednoho dne jsem byl s kamarádem na hřišti, bydlím mezi Opavou a Ostravou. Na ten den nikdy nezapomenu... vyšli jsme si zakopat kolem 18.hod večer. Na naše hřište se jde úzkou lesní cestou kolem hřbitova. Byli jsme chvíli na hřišti a už bylo 8 hodin večer. Kámoš už chtěl jít, tak jsem mu řekl, ať jde. Já tam byl asi do 10, nějak jsem ztratil pojem o čase, kopal jsem do brány. Setmělo se a já chtěl jít tedy domu, bohůžel kolem toho hřbitova. Na tom hřbitově je pochovaný můj praděda, prababička a praprababička... koukal jsem, jak tam hoří svíčky, když najednou jsem viděl bílý obrys postavy... viděl jsem to jakoby z boku... lekl jsem se... pamatuju si, že ta osoba měla nějaký pytel. Nikomu jsem to zatím neřekl. Jakmile si na to vzpomenu běhá, mi mraz po zádech.."

Obrys mořské panny v potoce

8. srpna 2012 v 17:54 | Kuba
Tuhle foutku nám zaslal náš fanoušek. Fotka je pořízena v Krkonoších. Vidíte v kruhu dívku, která se až moc podobá mořské panně?


Jeho duše je náš anděl strážný

6. srpna 2012 v 20:06 | Kuba
Začalo to tím, když nám 26.11. 2011 v autě zemřel náš nejlepší kamarád.. Bydlel sám v malém domku, ale z jeho rodiny nikdo ten domek nechtěl, protože by byla potřeba do něj dost investovat.. Tak si ho za rozumnou cenu koupil ten jeho nejlepší kamarád. Často za ním jezdím a jednoho večera se to stalo. Seděli jsme v kuchyni u stolu, povídali jsme si a najednou jsem viděla bílou siluetu, jak vychází ze dveří.. Kamarádovi jsem řekla: "Hele, teď jsem viděla.." ale kamarád mi hned odpověděl: "Vím o tom..". Řekl mi, že to nic není, že se nemám bát. A já mu věřím. Prostě víme, že jeho duše je náš anděl strážný..

Dělal si někdo ze mě srandu, nebo jsem viděl opravdu Slendermana?

6. srpna 2012 v 19:56 | Kuba
"Před 7 dny se mi stalo něco dost zvláštního.. Doma byla docela nuda, tak jsem šel k večeru ven, už se stmívalo a domů jsem musel jít kolem hřbitova. Uprostřed cesty jsem slyšel nějaké kroky... Otočil jsem se, ale nic jsem neviděl. Docela mě to vylekalo, tak jsem začal pospíchat. Potom jsem to opět slyšel, znovu jsem se otočil a viděl něco dost divnýho. V dálce jsem viděl nějakého člověka, ale říkal jsem si, že je nějaký až moc vysoký.. Tak jsem ještě více zrychlil krok a já slyšel, jak slyším šustět listí čím dal tím blíž u mě. Přibližovalo se to ke mě.. Otočil jsem se a okamžitě jsem začal utíkat.. V tom rychlém ohlednutí za mě jsem viděl jen postavu, byla v černém, strašně vysoká ale neviděl jsem obličej.. Jak kdyby to mělo na hlavě pytel, nebo jak to říct.. A právě včera jsem se dozvěděl o tom odporným Slendermanovi... Vůbec nevím, co to má znamenat, jestli si jen ze mě někdo dělal srandu, nevim jak, ale prostě to nechápu. Když to píšu mám husí kůži... Doufám, že už to nikdy neuvidím.."