Muž, který mi uvízl v hlavě

17. července 2012 v 10:29 | Kuba
Máme tu pro vás další příběh, v němž má hlavní roli můž, který uvízl dívce, která vypráví svůj příběh, v hlavě. Čtěte více:
Věcem ohledně duchovna nerozumím. Ale mám pocit, že se mi v mém životě dějí zvláštní věci. Chodí za mnou do práce pán, který mi měřil GPZ. Mohla jsem si i zkusit virgule. Vzala jsem je do ruky, a čekala jsem, že se pohnou. A ještě než se stalo, ta jsem viděla mezi virgulemi nějaké vlnění. Tak jsem chodila a zkoumala co vidím. Pán říkal, že jsem nějaká senzibilní, ani nevím co to znamená , motá se kolem mě delší dobu, ale poslední měsíc mi je jeho přítomnost nějak nepříjemná. Lépe řečeno, mám z něj špatný pocit. Něco mi nějak nehraje. Pán se velice zajímá o duchy, zóny, a nabídl se, že mě nějakou sugescí uvede i do minulého života. Poslední dobou nemyslím na nic jiného než na něj. Mám pocit, že se mi snad zavrtal do hlavy, či co. V sobotu večer jsem dost ponocovala a nemohla jsem se soustředit na nic. Pořád mi odbočovaly myšlenky k němu. Ležela jsem a buď začínám mít něco s hlavou, nebo jsem s ním na dálku komunikovala. Nevím, zda to jde, nebo zda to jsou jen výplody mé fantazie. Cítila jsem i jakési mrazení, které mi několikrát prošlo celým tělem. Dnes jsem si na pána vzpomněla. Za deset minut byl u mě v práci. Přiběhl a vyprávěl mi, že nahrává na kazetu doma dokument, který jsem v televizi nestihla. Po pár minutách odešel, že spěchá, že to musí stopnout. Vrtalo mi hlavou, že přišel jak na zavolanou. Tak jsem mu napsala sms, že je zajímavé, že se objevil, zrovna, když sem na něj myslela. Odepsal mi, že vidím, jak to funguje. Odepsala jsem mu, že na mě musí myslet často, protože si na něj často vzpomenu. A on na to, že by to fungovalo až tak….? Dále jsem mu napsala,zda na mě nemyslel náhodou v sobotu večer. No, a zjistila jsem že ano. Když si to tak přeberu zpětně, tak mám pocit, že kam se pohnu, tak se objeví. Jeden den v pátek jsem byla na pouti, no a kdo se tam neukázal….. V pondělí se za mnou stavil v práci, přeměřit zónu a trochu jsme se zapovídali. Během rozhovoru se mě zeptal, proč jsem nebyla v sobotu na pouti? To mě v celku zarazilo. Jak to mohl vědět? Zeptala jsem se ho, jak ví, že jsem tam nebyla. Nějak to zakecal. Mám pocit, že si neustále hledá důvody, aby se za mnou stavil. Jednou to jsou knížky, pak letáčky, přinese mi čokoládu, oříšky ze stromu jako Popelce(mimochodem jsem na ně pár dní před tím myslela). No nevím, zda to je zcela normální, aby na mě cizí člověk tolik myslel. A hlavně, že ho nemohu dostat z hlavy. Nevím, jaké schopnosti člověk může mít, ale mám pocit, že to je celé zvláštní a začínám mít z něj tak trochu strach. Je to takový podivín, lidi se s ním moc nebaví. Je toho mnohem víc…. Čím víc ho pozoruji, tím víc se mi to nezdá. Jsou jisté schopnosti, které by mi mohli manipulovat mysl? Mám pocit, že jsem ve fázi jakého si uvědomování si, či probuzení. Tak mám takové složité období. Dost pracuji se svými myšlenkami , dělám si na život úplně nový pohled. Vše by tak nějak šlo, ale tento pán mi situaci nějak zamotává.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L. L. | 28. července 2012 v 13:52 | Reagovat

Abych to neocenila jako výplod fantazie, zkus si na netu najít pár těch ,,typických" kouzel na zapomenutí na někoho, ochranu před zlem, aj. Třeba ti to pomůže. ;)

2 Aye96 Aye96 | 12. srpna 2012 v 12:42 | Reagovat

Asi se týpek zamiloval a stal se z něj stalker :DD

3 Nikuna Nikuna | E-mail | 5. ledna 2013 v 22:27 | Reagovat

Já si taky myslím,že se zamiloval. :-)Anebo je jen rád,že si s ním o tom někdo povídá.Sama si napsala,že je podivín a nikdo s ním nemluví.Asi se cítí sám a v tobě vidí někoho,kdo mu rozumí.Moc nad tím přemýšlíš a možná že špatným směrem. ;-)A to,že na někoho víc myslím a za chvilku mi dotyčný zavolá,nebo mi od něj přijde sms,se mi stává docela běžně.Někdy už to musí vypadat jako výmluva,když řeknu "Jé,zrovna jsem na Tebe myslela!" :-P

4 Nikuna Nikuna | E-mail | 5. ledna 2013 v 22:30 | Reagovat

Mimochodem,ti smajlíci jsou krásně seřazení!Neznamená to snad něco?! :-D  :-D  :-D

5 mimi mimi | 30. ledna 2013 v 10:42 | Reagovat

v jednom románe používal mág senzibilnú dievčinu ako médium, úplne ju ovládol,myšlienky aj dušu bola ako bábka v jeho rukách.žeby sa takéto veci diali aj v skutočnosti? ;-) 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama