Když jsem zahlédla černou siluetu, vyhrkly mi slzy

23. července 2012 v 11:19 | Kuba
K tomuto příběhu není co dodat. Na světě se dějí prostě neuvěřitelné věci!
"Prosím, jestli tohle budete zveřejňovat, tak vynechte moje jméno. Píšu, protože bych potřebovala poradit. Stalo se to tři možná čtyři měsíce zpátky. Šla jsem spát, mohlo být kolem jedenácté. Vždy mi dlouho trvá než usnu (někdy i tři hodiny). Ve dvanáct šli spát i rodiče a byt se zahalil do tmy a ticha. Přemýšlela jsem s otevřenýma očima o různých nesmyslech. Najednou lupla klika a dveře se do široka otevřely. Nejdřív jsem to ignorovala, protože když je na chodbě průvan, tak se moje staré dveře od pokoje otevřou, ale vždy maximálně tak na 10 cm. A jak už jsem zmínila, tentokrát se otevřely dokořán. To už upoutalo mou pozornost a mírně vylekaná zírám na bílé dveře obklopené tmou, když v tom vešla nějaká černá silueta a postupně se přibližovala k mojí posteli. Vyhrkly mi slzy (dokonce i teď jak to píšu) a schovala jsem hlavu pod peřinu a tiskla se k polštáři. Pak si už jen pamatuji, jak jsem vzlykala a prosila, ať je to jen sen a probudím se. Probudím se až ráno a jdu na snídani do kuchyně za mamkou. Ptala jsem se ji, jestli byla v noci u mě v pokoji, avšak opáčila, že u mě v pokoji nebyla. Stejným výslechem jsme podrobila taťku, ten ale také odpověděl záporně. Vyprávěla jsem jim o tom, co jsem v noci viděla, ale nevěřili mi a utěšovali mě, že se mi to zdálo. Vyprávěla jsem to i kamarádům, ti ale reagovali úplně stejně jako rodiče. Od té doby se večer bojím chodit pěšky sama domů, vždy si vyžebrám doprovod. Mám pocit, že mě někdo sleduje. Asi měsíc po tom, co se mi to stalo, jsem spala s rodiči. Byla jsem opravdu vyděšená a i teď mám stále kvůli tomu těžké spaní. Nevím co to bylo, ale vím, že je to tu někde stále..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Křivoprsťák Křivoprsťák | 23. července 2012 v 14:51 | Reagovat

Ahoj
Něco takového černého, možnost, že by to bylo něco z temných sil, ale to se jen tak v domě neobjeví. Je dost možné, že tě sleduje(jak jsi napsala) něco co se živí strachem. Větčinou abys odhalila co to je, je třeba odložit strach a nenechat se tím ovlivňovat. Jít proti tomu, ale to je spíš pro někoho kdo má silnou vůli. Taky je možné že k tobě něco zbloudilo, protože nikde nečtu že by se to opakovalo, strach a ta vzpomínka totiš dokáže krásně vyvolat takový falešný instinkt že tě to sleduje. Pokud by se takové situace kde to vidíš a přibližuje se k tobě opakovali, zkus si zaznamenat vše. Jak se to chová, a přibližně kolik je hodin. Ale fakt dávám na to že strach ti ten pocit sledování vytváří. Když jsi s někým, tak se tak nebojíš a proto nemáš pocit že jsi sledována. Zkus nad tím popřemýšlet :). Jak se říká, Odvaha je změna v životě :) Je fakt že o něčem takovém čtu poprvé. :)

2 Já | E-mail | 22. září 2012 v 18:37 | Reagovat

Prakticky vše potřebné už řekl Křivoprsťák. Můžu tedy jen přihodit, že známého na výletě za město v opuštěném lomu pronásledoval "hlídač," něco jako larva (energii sající bytost, vyskytuje se při nesprávně provedených evokacích apod.), to jest potvůrka, která se projevuje vizuálně, zvukově a dokonce umí vyvolat pocit doteku. Tento známý slyšel za sebou chůzi, mrtvolné chrčení. Když se ohlédl, spatřil divného pána, který nechodil, ale nějakým způsobem s ním "držel krok". Známý se tedy vžil do pozice pozorovatele, bral to jako televizní dokument naživo. Hlídač mu ještě vnutil pocit slizu rozlévajícího se po zádech, když ale zjistil, že z něj strach - nutného prostředníka k cizí síle - nedostane, vzdal se a nechal známého na pokoji.
Vím, přinutit se brát podobné skutečnosti takto pasivně je obtížné, člověk je ve stresu a na pochybách, pro nezkušené, kteří nevědí, jak se podobných potvor jinak zbavit, je tohle ale jediná možnost. Pro sebevědomí pomůže nějaký uklidňující či očisťující kámen, třeba křišťál či chalcedon.

3 fake tag heuer classic watches fake tag heuer classic watches | E-mail | Web | 26. března 2013 v 5:41 | Reagovat

A. Because he wanted to see time fly!
http://www.latewatches.com/franck-muller.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama