Cítila jsem strašné oslabení a nemohla jsem dýchat...

28. července 2012 v 20:45 | Kuba
Z tohoto příběhů jde mráz po zádech..
Stalo se mi to minulý rok po Vánocích. Jsem už téměř zvyklá na návštěvy těch, co už mezi námi nejsou, ale tohle mě opravdu dostalo. Kdykoliv jsem byla sama doma nebo se psem slyšela jsem po domě různé kroky a někdo na mě volal. Několikrát se i stalo to, že pes jen tak přiběhl ke dveřím a někoho vítal (prostě na něhoko skočil a vrtěl ocáskem,ale neopíral se o dveře). Myslela jsem si, že je to děda, který v té době už nežil a proto jsem to ignorovala. Ignorovala jsem to asi tak týden ale po týdnu se mi začali zdát sny s nějakým chlapem, kterého jsem vůbec neznala, ale věděla jsem, že jsem ho už někde viděla. Tento sen se mi zdál už asi 3. noc po sobě a já se v tom snu rozčílila a nadávala jsem tomu chlapovi, ať pořád zamnou nechodí a dá mi pokoj. V tom se ten muž postavil ke mně a začal semnou jakoby ´bojovat´. Cítila jsem strašné oslabení a nemohla jsem dýchat, ležela jsem na zemi a on řekl : ,,Snad už to pochopíš, nevyhraješ.´´ a odešel. Se strašnou námahou jsem se postavila a snažila jsem se probudit, chvíli to trvalo ale nakonec jsem se probudila. Okamžitě jsem to všechno řekla mamce, která se mě začala ptát na to, jak ten chlap vypadal. Přesně do deailů jsem jí ho popsala a ona se jenom divila a řekla mi, že až pojedeme k babičce (k té co ji umřel manžel - můj děda), tak ji mám říct ať mi ukáže na fotkách prarodiče mého tatínka. Konečně jsme se k babičce dostali, já se ji zeptala a ona se mě ptala na co to potřebuju, tak jsem jí to řekla, o tom snu a popsala jsem jí toho chlapa. Dívala se na mě jako na blázna a začala mi ukazovat fokty. Na jedné z těch fotek byl te chlap co byl u nás v domě a co se mi o něm zdálo. Babička mi řekla, že to byl mého tatínka děda ale umřel, když měl taťka 3 nebo 4 měsíce.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikuna Nikuna | E-mail | 5. ledna 2013 v 20:26 | Reagovat

Super se to četlo,ale má to nějak otevřenej konec,takže teď vlastně nechápu,proč se ti zjevoval,nebo co od tebe chtěl....Nějaké pokračování,nebo je to celý? ???

2 special occasion dress special occasion dress | E-mail | Web | 26. března 2013 v 5:25 | Reagovat

I have been following your blog for three days now and I should say I am starting to like your post. Now how do I subscribe to your blog?.
http://www.untildress.net/evening-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama