Květen 2012

Fotografie č. 9

5. května 2012 v 17:39 | Kuba
Našel jsem fotografii, na které je zachycena tato neznámá bytost..

Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.

Příběh od vás č. 15

5. května 2012 v 17:30 | Kuba
"Jednou večer jsme si s kamarádkou vyšli do kina na film Paranormal activity a protože rodiče nebyli doma, mohla u nás moje kámoška spát. Když jsme odcházeli z kina, smáli jsme se tomu a doma, když jsme si čistili zuby, tak jsme si dělali srandu a stoupli si před zrcadlo a začali říkat "mám malý prsa..mám malý prsa" a v duchu jsme doufali že se nám zvetší, ale moje kámoška najednou 3 po sobě zamumlala "Krvavá Maří.." a začla se smát já se jen tak pousmála, protože jsem tomu věřila, no a pak jsme šli spát... Něco mě v noci vzbudilo, byl to šramot a takové divné hlasité zvuky.. rychle jsem rozsvítila a chtěla vzbudit kámošku, ale ta ve své posteli nebyla... měla jsem velký strach, ale překonala jsem ho a šla jsem se podívat co se děje! Šla jsem po zvuku a došla jsem na záchod, kde jsem uviděla kámošku, jak zvrací, chtěla jsem jí pomoct a přiblížila jsem se k ní, ale ona mě rychle odstrčila..zeptala jsem se : "co se stalo" ona se otočila a dívala se na mě očima, které jsem nikdy neviděla.. byly bílé. Myslela jsem že blouzním, nebo že jsem se zcvokla, měla jsem strašně velký strach, chtěla jsem utéct, ale stála jsem tam jako přikovaná... Kámoška pak začala vydávat podivné skřeky a svalila se na zem.. chtěla jsem jí pomoci, ale něco mi říkalo, ať se k ní nepřibližuju.. Za pár sekund byla zase v normálu a nevěděla, co se stalo, když jsem jí to vyprávěla, tak mi nevěřila..."


Paranormální jevy a bytosti - Epizoda III.

3. května 2012 v 19:40 | Kuba
Přinášíme vám další epizodu z našeho seriálu, který tvoříme pro vás! Jak se vám líbí? Doufáme, že se vám tu stále líbí více a více. Tentokrát jsme použili trošku jiné efekty, tak se na to koukněte.


Co je Andy - Strašidelné díly

2. května 2012 v 18:59 | Kuba
V kanadském East Gacklu je o zábavu postaráno - žije v něm totiž Andy Larkin - největší světový vtipkař. Ten se svým kamarádem Danny Picketem neustále dělá různé vtípky, které jsou, jako on sám říká, dovedené k dokonalosti. Díky tomu ho však nesnáší celé město a velmi často se jeho žerty setkávají s nepochopením.


Jinak to slůvko "strašidelné" musím dát do uvozek, jsou to spíše takové díly, kde jsou třeba duchové, zombíci, nebo tak něco. Je to strašidelně zábavné :D


Historka č. 2

2. května 2012 v 18:29 | Kuba
Jeden chlapec jel se svým děvčetem v autě, které patřilo jeho otci. Zničehonic nemohli auto nastartovat. Došel jim benzin. Chlapec vzal rezervní nádrž a vydal se k nejbližší čerpací stanici. Řekl dívce, aby si zavřela všechna okna a zamkla dveře a neotevírala, dokud se nevrátí. Dívka udělala všechno přesně tak, jak jí chlapec řekl. Potom zapnula rádio a poslouchala hudební program. Uprostřed jedné písně byl program přerušen a moderátor ohlásil, že z blízké psychiatrické léčebny uprchl nebezpečný vrah. Potom se znovu ozvala hudba. Dívka si podupávala nohou do taktu do podlahy auta. Za chvíli měla dojem, že do taktu podupává ještě někdo, ale ničeho podivného si nevšimla. Když byl chlapec pryč déle než hodinu, přijel k autu, kde dívka seděla, policejní vůz. Policisté na dívku zavolali, ať odemkne dveře a rozběhne se co nejrychleji k policejnímu vozu a v žádném případě ať se neotáčí. Dívka vyskočila a rozběhla se k policejnímu vozu. Když už byla těsně u něj, otočila se a podívala se za sebe. Co uviděla? Na to vám odpovím do komentářů, když se na to zeptáte.


Fotografie č. 8

2. května 2012 v 18:10 | Kuba
Přináším vám další fotografii! Fotka je focena normálně doma, ale když si dotyčná osoba fotku později prohlédla, byla v šoku! A odraz to být ani nemůže, protože hlava té bytosti, jakoby vyčnívá z televize. Docela děsivé...

Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.


Fotografie č. 7

2. května 2012 v 18:00 | Kuba
Tuto fotografii nám zaslala také fanynka na našem Facebooku. Na tomto místě se stala obrovská tragédie, utopila se zde jedna maminka se svým miminkem. Vlevo dole vidíte tvář, a když budete dobře koukat, napravo uvidíte, jak jakoby někdo natahuje ruku. Není to zajímavé?

Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.

Fotografie č. 6

2. května 2012 v 17:50 | Kuba
Naše fanynka na Facebooku nám poslala tuto fotku, kterou fotila před bouří. Jsou na ní bouřkové mraky. Nečekala ale, že vyfotí něco podobného, co je na fotografii...


Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.


Příběh od vás č. 14

2. května 2012 v 17:30 | Kuba
"Bylo to v noci ze srpna 13-14. Spali jsme s kámošema pod stanem a kytara hrála, dobře jsme se bavili, když v tom na nebi začala padat hvězda, ale blikala modře, zeleně, červeně a všemozně. Šel jsem se potom vymočit ke stromu a když jsem se vracel, najednou jsem jen viděl spektrum barev... a tmu. Někdo, nebo něco, mě asi praštilo... Probudili mě až přátelé, kteří mě našli v křoví, a řikali, že viděli do toho křoví utíkat nějakou postavu, hubenou a menšího vzrůstu..."


Záhadná světla u hory Brown Mountain

1. května 2012 v 21:39 | Hans
U hory Brown Mountain v Severní Karolíně se již 100 let objevují záhadná světla, jejichž původ dodnes nebyl objasněn. Poprvé měl světla zahlédnout 24.9.1913 místní rybář, který tvrdil, že se červená světla v hoře objevují každý den. Podle zkoumání v roce 1922 geologickým ústavem, se jednalo o odrazy reflektorů automobilů, vlaků nebo požárů. Před 50 lety viděl Steve Woody dvě oranžové koule, vznášející se nad zemí. Profesor fyziky a astronomie Daniel Cato předpokládá, že by se mohlo v některých případech jednat o kulový blesk.

imagebam.com imagebam.com