Květen 2012

Fotografie č. 13 - Narozeninový duch

28. května 2012 v 14:40 | Dávid
Tuto fotografii zveřejnil D. E. Foreman, pět let jako za nim přišel kamarád s touto úžasnou fotografií. Na obrázku byla jeho neteř, jak oslavovala své šesté narozeniny. Řekl mu: "Podívej se na tu fotografii pozorněji. Vidíš něco?" On odpověděl, že není si jistý a tak mu kamarád řekl: "Podívej se ještě lépe na to okno!" Prohlédl se ještě lépe a skutečně tam uviděl ducha - s očima, ústy, nosem a pohledem namířeným rovnou na tebe.


Vánoční zmizení Patricka Trencha

27. května 2012 v 21:01 | Hans
Rozhodl jsem se napsat o dalším známém a záhadném zmizení. Jedná se o zmizení Patricka Trencha (někdy známý i pod jinými jmény).


Policie pátrá po českém řidiči z opuštěného automobilu

19. května 2012 v 23:26 | Hans
V neděli 13.5. policie začala řešit záhadu opuštěného bílého Fordu Mustang z české autopůjčovny. Ten byl nalezen 20 km od městečka Jokkmokk na severu Švédska v polárních oblastech.


Záhadné zmizení Davida Langa

15. května 2012 v 20:33 | Hans
Mezi nejznámější a nejzáhadnější zmizení lidí patří nejspíš zmizení Davida Langa, o kterém jsem se rozhodl napsat.Princess EVP

12. května 2012 v 18:45 | Kie*
Hotel Mt. Washington

Tento hotel si velice oblíbila jedna mladá princezna. Trávila v něm mnoho času a tak se i po smrti na tento hotel uvázala. Majitel si proto pozval na pomoc Ghost Hunters, aby jí pomohli.


Aktivity poltergeista

8. května 2012 v 20:28 | Kie*
Zde je několik záběrů aktivit ducha, kterému se říká poltergeist.


Nevíte, co je zač? Přečtěte si o něm ZDE.
Více videí ZDE

Příběh od vás č. 18

8. května 2012 v 19:00 | Kuba
V létě 2011 jsme jako každý rok jely já a moje sestra ke kamarádce. Bydlí ve vesnici nedaleko Prahy a často chodíme na procházky až do vedlejších vesnic. Uviděly jsme jeden starý, opuštěný a zničený dům a šly se do něj podívat, zatím jen já a kamarádka. Dostaly jsme se do jakéhosi sklepa, ale uvnitř byla hrozná tma a tak jsme se rozhodly, že ho další den prozkoumáme trochu víc. Doma jsme si chtěly vzít baterku, ale zjistily jsme, že nefunguje. Jediná možnost byla vzít svíčky, abychom vůbec něco viděly. Moje kamarádka je z věřící rodiny a měla po ruce jen svěcené svíčky z jejího a bratrova prvního přijímání. Vydaly jsme se do domu a šly jako předtím do sklepa. Bylo to tam staré a zničené, zdi byly počmárané a kolem byly odpadky, takže bylo vidět, že tam rozhodně nějací lidé chodí. Měly jsme sebou foťák a moje sestra si to tam fotila. Šly jsme i po schodech nahoru, koukly se na půdu a prolezly další místnosti, ale nic zajímavého tam nebylo. Když jsem si chtěla vyfotit půdu, sestra říkala, že slyší kroky, jakoby někdo šel po schodech, tak že bychom raději měly jít - napadlo nás totiž, že si nás všimli sousedé a třeba jim vadí, že lezeme tam, kam nemáme. Už to bylo divné, jelikož po schodech vůbec nikdo nešel. Nevěnovaly jsme tomu žádnou pozornost a prostě odtamtud odešly. Další den jsme si prohlížely fotky. To, na co jsme narazily, nám všem třem vyrazilo dech. Na fotografii jsem já, jak držím svíčku. Je to focené bez blesku a všude okolo byla úplná tma. Jediné světlo tvořila svíčka. Všechny tři jsme se shodly na tom, že na fotografii je rozzlobená tvář, a vedle ní něco dalšího, co nám připomíná kozla..Fotografie č. 12 - Tvář v potoce na stejném místě

8. května 2012 v 18:50 | Kuba
Nedávno jsme sem přidávali fotografii, na které je tvář v jednom potoce. Na tomto místě se stalo neštěstí. Utopila se zde matka se svým dítětem. Fanynka na našem Facebooku, nám poslala další fotku z tohoto místa. Opět je zde jakási tvář, která kouká směrem doprava. Je jakoby z profilu. Vidíte to? Co si o tom myslíte?Prokleté hlavy z Hexhamu

8. května 2012 v 18:40 | Hans
Je možné, aby pouhé dvě kamenné hlavy vyvolávaly paranormální jevy a dokonce vlčí přízrak? Více se dočtete v celém článku!


Nejděsivější místa na světě

8. května 2012 v 18:20 | Kuba
Připravili jsme si pro vás nejděsivější místa na světě! Lidé si kvůli nim berou dovolenou, aby mohli vidět duchy, lidé se chtějí bát a s radostí na tyto místa vyráží. Nikdo z nich ale nemůže vědět, co je může potkat. Přikládáme cca 40 minutové video, ve kterém tyto místa pohodlně uvidíte. Reportáž je mluvena naším jazykem, takže se na to mrkněte, je to velice zajímavé.


Fotografie č. 11 - Hořící dívka?

8. května 2012 v 15:00 | Kie*
Je rok 1995. Ve městě Wem v Shropshire (Anglie) vypukl požár jednoho obytného domu. Náhodný fotograf Tony O'Rahilly vyfotografoval v okně hořícího domu mladou dívku.


Gloomy Sunday - Píseň smrti?

7. května 2012 v 16:35 | Kie*
Gloomy Sunday. Je to píseň smrti?
Některé známé písně mají velmi zvláštní historii, někdy daleko podivnější, než jsou jejich texty, ale málokdy se pojí s tragickým příběhem Gloomy Sunday (paranormalnijevy)

Příběh od vás č. 17

7. května 2012 v 15:00 | Kie*
V celém článku najdete fotografii ducha, který se mi objevil na fotce, když jsem fotila naprosto prázdné okno. Je tam popsáno co se v tu dobu dělo. Zajímá mě Váš názor, co si o tom myslíte? Zaručuji Vám, že to není podvod.


Paranormální jevy a bytosti - Epizoda IV.

7. května 2012 v 14:39 | Kuba
A je tu další díl našeho seriálu, který se jmenuje "Paranormální jevy a bytosti". Snad se vám naše práce i nadále líbí, v blízké budoucnosti můžete očekávat další epizodu!


Slenderman

7. května 2012 v 14:09 | Kuba, Tomáš, Joki-chan
Co, nebo kdo je Slenderman?

Slenderman se objevil už ve starověkém Egyptě. Později roku 1540 na dřevořezbě z Německa. Nejnovější videa a informace pocházejí z roku 2011 (USA-California) Neví se, co je Slenderman zač, ale údajně to není člověk. Má mít až přes 2 metry, několik rukou (2-6). Nemá obličej a nosí černé kvádro.


Často se objevuje na fotkách s dětmi, které pak záhadně ze dne na den a beze stop zmizí. Ten Američan, co po něm pátral, také beze stop zmizel (rok 2010!). Zanechal po sobě nespočetně fotek i videí, ktere byly prohlášeny za PRAVÉ! Jeho nástupci, který šel v jeho stopách, se Slenderman dostal přímo před jeho dům, vyvraždil rodinu a jenom jeho nechal naživu (neví se, jestli naschvál, nebo ne). Vše bylo zdokumentováno. Ten, který přežil, šel na policajty na výslech. Tam se strhla přestřelka - není jasné, jak to bylo, ale prý tam byl i Slenderman. Následník, který měl jít na výslech, pak z výslechové místnosti utekl, ale druhý den nebyl k nalezení. Následníkův dům byl dokořán otevřený, auto na dvoře. Následník zmizel asi v polovině roku 2011!


Zvláštní písnička Slenderman - ZDE

V USA bylo zaregistrováno cca 30 únosů dětí, které nikdo nikdy nenašel..žádné stopy, žádní podezřelí, prostě nic...


Pokud můžu doporučit, ROZHODNĚ SE PODÍVEJDE NA VIDEO! (celý článek)
Sice je v angličtině, ale v 9-ti minutách je o Slendrmanovi staženo úplně všechno a přehledně!

Fotografie č. 10 - Mimozemšťan v poli?

7. května 2012 v 13:40 | Kuba
Fanoušek na našem facebooku nám poslal fotku s tímto vzkazem: "Chci vám poslat fotku, kterou jsem pořidil minulý rok. Díval jsem se na naší vesnici pomocí programu Google Earth a narazil jsem na podivný obrazec na poli, ve tvaru mimozemšťana... je to hlavni silnice z Vacenovic do Milotic"


Historka č. 3

7. května 2012 v 13:38 | Kie*
Jedna paní učitelka odjížděla svým autem do školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák. Jeho řidič občas přepnul potkávací světla na dálková, takže učitelku ve zpětném zrcátku oslňoval. Děsně ji to rozčilovalo. Když nějaké auto předjela, náklaďák se držel těsně za ní. Když zpomalila, zpomalil taky. Občas ji oslnil dálkovými světly. Žena odbočila na úzkou lesní cestu, domnívala se, že tam se za ní náklaďák nedostane. Ale ten se neustále držel těsně za jejím vozem a občas zablikal dálkovými světly.Když učitelka dojela domů, zaparkovala, vběhla do domu a zavolala policii. Náklaďák jel stále za ní, zastavil těsně za jejím vozem, ale řidič zůstal v kabině. Když přijela policie, vyskočil z kabiny a řekl, ať se jdou podívat na zadní sedadlo učitelčina vozu. Tam objevili uprchlého vraha s velkým nožem. Řidič nákladního vozu zahlédl, jak vrah proklouzl do jejího vozu, když brala benzín. Pokaždé, když si vrah připravil nůž, aby ženě podřízl krk, přepnul řidič náklaďáku na dálková světla. Tímto způsobem jí zachránil život.


Mothman

6. května 2012 v 22:09 | Kie*
Příběhy ze setkání se s mužem - molem, kterému se také říká Mothman.Již se stmívalo, když pět mladých mužů kopalo hrob na hřbitově poblíž Clendeninu. Nad hlavami jim přelítl obrovský stín. Když se jeden z nich podíval, co to vlastně bylo, nevěřil svým očím.

Příběh od vás č. 16

6. května 2012 v 20:00 | Kuba
"Když jsem byla malá jela jsem v autě a seděla v zadu ve prostředním sedadle. Nebyla jsem vůbec připoutaná. Jen jsem tak seděla a hrála si se svou panenkou, kterou jsem měla moc ráda. Ujeli jsme cca 10km a ja furt seděla ve prostředním sedadle. V tom jsem najednou měla divný pocit, né takový pocit, že se něco stane, ale takový že se mám připoutat a jít na vedlejší sedadlo. Udělala jsem to a o pár vteřin později jsme narazili do srnky. Myslím že v tu chvííli mě opravdu andělíček ochránil, protože kdybych se nepřipoutala přeletěla bych na přední sklo. Myslím že jsou věci které si neumíme vysvětlit a myslím, že by jsme to neměli odsuzovat, spíše řpijmout skutečnost že to opravdu je (i když je to pro některý těšké)"


Promlouvali k nám roku 1977 mimozemšťané?

6. května 2012 v 19:46 | Kie*
Máme tuto nahrávku považovat za pouhý vtip nebo kolem naší planety doopravdy létalo nějaké UFO? Toto se stalo roku 1977 v celé Velké Británii. Všechny televizní kanály vypadly a místo toho se tam objevila tato zpráva. Myslíte, že to byl pouze vtip? Nebo toho roku někdo z vesmíru doopravdy promlouval k lidu? Vezměme v potaz, že to bylo roku 1977, kolik technologií by se dokázalo nabourat na celé území? Touto radou se ponaučilo USA i Rusko. Snížilo tak výrobu jaderných zbraní.