Příběh od vás č. 6

27. dubna 2012 v 18:30 | Kuba
"Stalo se to nedávno, byla jsem na procházce se svým ročním synem a mojí švagrovou, šli jsme cestou kolem židovského hřbitova, a mě najednou byla zima. Chtělo se mi brečet a utíkat, bála jsem se... najednou se jakoby sešeřilo a mě stékal po těle studený pot, muj syn zničeho nic začal hystericky brečet a švagrová byla jako zkamenělá. Pak mnou něco jakoby prostoupilo, porazilo mě to na zem a než jsem se vzpamatovala, viděla jsem sama sebe, jak držím kočár se synem a utíkám a švagrová za mnou... pak se zase rozjasnilo. Bylo mi nejdřív chvíli zle, pak se mi ulevilo, ale ted mám pocit, že se mě něco drží, jsem stále unavená..."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vbg vbg | 8. června 2012 v 11:28 | Reagovat

Viděla bych to, že máš na sobě přilepenou nějakou duši, která z tebe vysává energii. Vyhledej někoho kdo dokáže duše poslat do světla ;-)

2 Já | E-mail | 22. září 2012 v 18:45 | Reagovat

Známého na výletě za město v opuštěném lomu pronásledoval "hlídač," něco jako larva (energii sající bytost, vyskytuje se při nesprávně provedených evokacích apod.), to jest potvůrka, která se projevuje vizuálně, zvukově a dokonce umí vyvolat pocit doteku. Tento známý slyšel za sebou chůzi, mrtvolné chrčení. Když se ohlédl, spatřil divného pána, který nechodil, ale nějakým způsobem s ním "držel krok". Známý se tedy vžil do pozice pozorovatele, bral to jako televizní dokument naživo. Hlídač mu ještě vnutil pocit slizu rozlévajícího se po zádech, když ale zjistil, že z něj strach - nutného prostředníka k cizí síle - nedostane, vzdal se a nechal známého na pokoji.
Vím, přinutit se brát podobné skutečnosti takto pasivně je obtížné, člověk je ve stresu a na pochybách, pro nezkušené, kteří nevědí, jak se podobných potvor jinak zbavit, je tohle ale jediná možnost. Pro sebevědomí pomůže nějaký uklidňující či očisťující kámen, třeba křišťál či chalcedon.

Příp. pro admina: Opět říkám totéž, snažím se pomoci a psát pokaždé jinak stejnou věc je nad mé zlenivělé síly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama