Duben 2012

Čarodějnice

30. dubna 2012 v 9:49 | Kuba
Dnes je svátek všech čarodějnic! Jak vlastně tento svátek vznikl? Teta wikipedie říká: "Svátek se původně slavil o úplňku, jenž byl nejblíže dnu, nacházejícímu se přesně mezi jarní rovnodeností a letním slunovratem. Lidé věřili, že tuto noc se čarodějnice slétají na čarodějnický sabat. Tato noc je vlastně jedním z největších pohanských svátků. Lidé také věřili například v otevírání různých jeskyní a podzemních slují, ve kterých se daly nalézt poklady."

Já budu tento rok na čarodějnice grilovat, opejkat a něco málo i pít. Ještě se jen musí vyrobit čarodějnice, kterou pak hodíme do ohně :D Někdo možná bude dnes vyvolávat duchy, někdo zase koukat na horory a někdo to možná slavit vůbec nebude.

A když jsou ty čarodějnice, tak zvěřejním jeden příběh, který nám nedávno poslal fanoušek na našich FB stránkách: "Znáte takové ty hrací věci, když tlesknete a oni hrajou? Máme doma čarodějnici, která se směje, když je hluk. Byl jsem sám doma a četl si, najednou jsem cítil takový chladno v celé místnosti... a čarodějnice se najednou začala smát, žádná rána ani hluk ale nebyl. Docela jsem se bál a šel spát..."

PĚKNĚ SI UŽIJTE TENTO ZAJÍMAVÝ SVÁTEK :)


Fotografie č. 5

30. dubna 2012 v 9:34 | Kuba
Tato fotka byla pořízena v Austrálii..

Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.


Příběh do vás č. 12

30. dubna 2012 v 9:29 | Kuba
"Jednou v noci se mi zdá sen, že s někým mluvím... ve snu jsem měl pocit, že za mnou někdo stojí, ale když jsem se otočil, nikdo tam nebyl... tak jsem se vrátil do konverzace, ani nevím s kým (v tom snu)... ale ten pocit se ihned vrátila... bylo to tak silný, že jak sjem se v tom snu otočil, tak jsem to udělal i ve skutečnosti v posteli, probudilo mě to, otevřel jsem oči a přede mnou v barvách stínů seděla holka v bobku, měla dlouhý vlasy a zírala na mě. Byl jsem uplně paralizovanej, nemohl jsem vydat ani hlásku, pak se to rozplynulo a já to do dnes nechápu. Co to může být?"


Určitě to všichni znáte! De ja vu

29. dubna 2012 v 20:18 | Kuba
Rozhodl jsem se, že přidám kategorii "Osobní články", kam budu psát různé moje poznatky, občas i zážitky a samozřejmě i některá témata týdne blogu. Tento týden je téma "Minulost", tak se pokusím něco sepsat, snad se vám to bude líbit :)

Minulost, co to vlastně je? Každý si je vědom toho, že to, co udělá, už nikdy nemůže vrátit zpět a tento čin se navždy zapíše do historie vaší osobnosti, ať chceme, nebo ne. Ano, minulost se už nedá změnit... ale co když to není pravda? Co když se dá cestovat v čase? V některých filmech jsme mohli cestování v čase vidět. Například ve filmu Harry Potter, teď ale nevím v jakém díle. Hermiona přeci v čase cestovala, ale nikdo ji při tom nesměl vidět. Dále se objevilo cestování v čase napřiklad v jedné epizodě speciálního dílu Simpsnovi. Homer vytvořil omylem stroj času, vracel se do minulosti, a když něco zničil, nebo zabil, tak to v budoucnosti neslo obrovské následky. Jsou tu určitě i další filmy, které znáte. Ale teď trošku reality... znáte ten pocit, kdy víte, že se tato situace určitě stala, nebo víte 2 sekundy dopředu, co se bude dít? Tomuto jevu se říka Déjà vu. Wikipedie říká: "Tento pojem znamená, že má člověk z ničeho nic intenzivní pocit něčeho už dříve prožitého, viděného nebo slyšeného." Co když právě někdo cestoval v čase, a my si pak myslíme, že za tento pocit může jen mozek, podle psycholoigického hlediska? Co myslíte? Podlě mě na tom něco bude, neni přece možné vyvolat tak silný pocit, že se tato situace opakuje jen tak. Děkuju vám za pozornost, jsem zvědav na vaše komentáře :)

Návštěvník z vesmíru - Video

29. dubna 2012 v 19:22 | Kuba
Našel jsem pro vás video, na kterém je zachycen návštěvník z vesmíru. Bylo to natáčeno dvěma kamerami, protože místní obyvatel, který video natočil, věděl, že se něco v jeho okolí děje. Celé se to odehrálo v Austrálii a tady už je slíbené video.


Příběh od vás č. 11

29. dubna 2012 v 18:20 | Kuba
"Jednou večer jsem šel spát a pomalu usínal... ale pak jsem zaslechl kroky... ignoroval jsem to, ale najednou jsem se nemohl hýbat, ani křičet, trvalo to cca 10 vteřin, potom jsem viděl něco bílého něco jako obrys lebky, opravdu hodně mě to vystrašilo..."


Monstrum z Islandu

29. dubna 2012 v 18:19 | Hans
Na východě Islandu, v jezeře Lagarfljót, se podařilo místnímu obyvateli Hjotoru Kjerulfovi na počátku února natočit podivné stvoření. To má být podle odhadů velké 15 metrů a vzhledem připomíná velkého hada. Zprávy o záhadném tvorovi v jezeře Lagarfljótu se objevují už v roce 1345. Autenticitu videa někteří zpochybňují a proto se bude ještě zkoumat. Jedná se tedy o podvrh, nebo v jezeře opravdu něco žije?


Tady máte video:


V hospodě straší duchové! Rozbili zrcadla a pořád dupou, tvrdí žena

29. dubna 2012 v 17:50 | Kuba
"Rodinná hospoda Kells Irish Pub v Seattlu sídlí v budově, která od roku 1903 sloužila jako márnice. Skladovaly se v ní oběti moru, důlních neštěstí a podobně. Majitelé hospody tvrdí, že větší počet duchů těchto obětí v budově stále přebývá a straší v jejich podniku, což potvrdilo nezávisle na sobě hned několik svědků." ČÍST VÍCE...

Fotografie č. 4

29. dubna 2012 v 16:49 | Kuba
Jistý Andrew Waters a jeho přítelkyně Kim Vardo si šli odpočinout na víkend do města Saint-Bazens. Po cestě se zastavili v hotelu Vulcan, o kterém se vypráví legenda o přízraku. "Ještě jsem se zlobil na Kim, co jí to napadlo za nesmysl zajít zrovna sem, protože chce vidět ducha," říká Andrew. "V baru jsme si koupili pivo a já jsem cítil, že mám husí kůži, jakoby ze strachu, nebo zimou..." Pak se Kim chtěla vyfotit před poštou kousek od hotelu... když si prohlíželi fotografie, byli vyděšeni..

Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte i na FB.


Fotografie č. 3

29. dubna 2012 v 16:40 | Kuba
Co si o této fotce myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte.


Seriály online

29. dubna 2012 v 16:29 | Kuba
V této kategorii najdete různé seriály, ve kterých byly nějaké strašidelné epizody. Samozřejmě zde bude seriál Věřte Nevěřte. Kdyby jste věděli o nějakém strašidelném dílu nějakého seriálu, je jedno z jakého seriálu, nebo celý seriál, zabývající se také těmito věcmi, tak nám dejte vědět do komentáře. Děkujeme, že nás navštěvujete.

Příběh od vás č. 10

29. dubna 2012 v 16:19 | Kuba
"Odesla jsem od rodicu minuly rok v zari... od te doby je jezdim obcas navstevovat... od te doby se mi stavaji divne veci... pocit v noci, ze nekdo vedle me na posteli sedi a dycha na me, bouchnuti dveri i kdyz neni pruvan, spadnuti pribite policky a v neposledni rade velice neprijemne skrceni krku a pocit, ze me nekdo drzi ruce a ja se nemuzu posadit z postele, natoz vydat ze sebe jakoukoli hlasku... dosti neprijemne a mam takovy pocit, ze nekdo nebo neco mi vraci to, ze jsem to tam opustila a odesla... ma nekdo podobne zkusenosti?"


Příběh od vás č. 9

28. dubna 2012 v 19:30 | Kuba
"Dnes jsem byl sám doma..Najednou jsem slyšel dupání po schodech, rychle jsem přiběhl ke dveřím a zamknul jsem...Potom to přestalo...Ale pak se nachviličku mě v pokoji na zdi objevil stín..náš barák je nový a je možné aby tu byli duchové?"


Strašidelný dům

28. dubna 2012 v 18:55 | Kuba
Najdete-li v sobě alespoň špetku odvahy, určitě se vám zalíbí napínavá hra Strašidelný dům, která se odehrává v makabrózním prostředí, plném tajuplných zákoutí a nebezpečných bytostí. Snažte se odhalit hrůzné tajemství domu, který je díky své temné minulosti, plné násilností a magických obřadů, považovaný za prokletý.

SPUSTIT


Příběh od vás č. 8

28. dubna 2012 v 18:17 | Kuba
"Jednoho promočeného dne, jsem vstala okolo desáte, venku pršelo, mokro bylo všude, ale doma byla nuda, vzala jsem gumáky a šla jsem takovou cestou, kterou jsem šla poprvé. Malý lesík... nikde nikdo nebyl... tekl tam i potůček... začalo my to bejt vše divné... slyšela jsem totiž, že nějáký muž byl zabit v tomto lese... tak jsem zrychlela chůzi, zrychlila jsem jako by za mnou někdo běžel... Najednou udeřil blesk pár metrů přede mnou. Nějaké znamení? Nikdy tam už nevkročím..."


Démon zachycen na videu

28. dubna 2012 v 17:49 | Kuba
O tomto video se hodně mluvilo i na našem Facebooku, někteří říkali že to byl démon, někteří zase, že je to chupacabra a někteří tomu nevěřili vůbec. Na internetu můžeme najít spoustu informací o chupacabre, vyskytuje se v blízkosti hřbitovů a žere prý mrtvá těla čehokoliv.


Lady Gaga: Pronásleduje mě přízrak!

28. dubna 2012 v 17:30 | Kuba
Lady Gaga se nechala slyšet: "Lady Gaga nám už několik měsíců říká, že ji pronásleduje přízrak jménem Ryan a jezdí s ní po celém světě. Je celkem vyděšená z toho přízraku a nejvíce ji děsí fakt, že je pořád s ní. On ji prostě nenechá samotnou. Nedělá nic násilného nebo zase až tak děsivého, ale ona je z něho úplně zblázněná. Gaga je velmi duchovní člověk a je spojena s duchovním světem, ale tohle je příliš i na ni." Lady Gaga dokonce s kamarády uspořádali seanci a žádali ducha, aby Lady Gaga opustil.

imagebam.com

Ve skotském kostele se zjevil duch princezny Diany!

28. dubna 2012 v 16:59 | Kuba
"Spisovatel věnující se paranormálním jevům Michael Cohen tvrdí, že skupinka čínských turistů natočila v kostele ve skotském Glasgow zjevení lady Diany. Ať už záběry vypadají jakkoli, v jeden moment se na vitráži objeví tvář, která však při následujících záběrech zmizí." ČÍST VÍCE...

Fotografie č. 2

28. dubna 2012 v 16:20 | Kuba
Člověk, který udělal tyto fotografie, řekl: "Byl jsem probuzen v noci divným zvukem.. slyšel jsem venku sousedova psa, jak hlasitě štěká.. Koukl jsem se ven z okna a viděl jsem zvláštní světlo.. Bylo rozmístěno do tří částí, do tvaru trojúhelníku... Popadl jsem foťak a pokusil jsem se udělat nějaké fotky... Slyšel jsem také silný tlumený zvuk..."

Co si o těchto fotkách myslíte? Komentujte, sdílejte a diskutujte.


Příběh od vás č. 7

28. dubna 2012 v 16:09 | Kuba
"Dívala jsem se na Úsvit Mrtvých.. Jak je ta scénka jak do jednoho domu vlítne to divné mrtvé chodící děcko a kousne toho chlapa (někde u začátku), tak přesně v ten moment, někdo u nás bouchal na dveře.. Bylo to divné, protože máme bránu vždy zamčenou.. Tak jsem si řekla, že ji rodiče asi nechaly odemčenou (byla jsem sama doma), tak jsem se šla kouknout z okna, kdo, nebo co, to bouchá, ale nic jsem neviděla. Tak jsem se šla zpátky dívat .. Po malé chvilce opět někdo bouchal silně na dveře, a stále jsem nic neviděla. Byl to děs, od té doby hlídám, jestli rodiče před odchodem zamykají..."